Lindenstraße - Das 1. Jahr - 1985/1986 (1985) (séria)
Hrajú
Fritz Bachschmidt
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Loď snů (1981) (seriál)
Selma Baldursson
Západné Nemecko
Johanna Bassermann
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Ina Bleiweiß
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Doktor z hôr (1992) (seriál)
Tilli Breidenbach
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Raimund Gensel
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Ahoj, ujo doktor (1994) (seriál)
Wolfgang Grönebaum
Švajčiarsko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Šéf (1977) (seriál)
Ludwig Haas
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
O zvířatech a lidech (1994) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Daniel Hajdu
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Tlsťoch (2005) (seriál)
Dvojí nasazení (1994) (seriál)
Dagmar Hessenland
Nemecko
Najlepšie seriály:
Prípad pre dvoch (1981) (seriál)
Hermes Hodolides
Grécko
Christian Kahrmann
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Joachim Hermann Luger
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Správná šestka (1993) (seriál)
Kriminálka Kolín (2003) (seriál)
Marie-Luise Marjan
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Berlin Alexanderplatz (1980) (seriál)
Jim Knopf (2000) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Ute Mora
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Moritz Alexander Sachs
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Polícia Hamburg (2007) (seriál)
Kriminálka Kolín (2003) (seriál)
Herbert Steinmetz
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Berlin Alexanderplatz (1980) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Georg Uecker
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál) - herec, a.z.
Sybille Waury
Západné Nemecko
Annemarie Wendl
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Majster Eder a škriatok Pumuckl (1982) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)