Lindenstraße - Das 20. Jahr - 2004/2005 (2004) (séria)
Hrajú
Anja Antonowicz
Poľsko
Najlepšie seriály:
Koruna (2016) (seriál)
Berlínská mise (2016) (seriál)
Ordinácia s výhľadom na more (2017) (seriál)
Anna Sophia Claus
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Kobra 11 - Nasazení týmu 2 (2003) (seriál)
Michael A. Grimm
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Oktoberfest: krev a pivo (2020) (seriál)
Zmizení (2017) (seriál)
My děti ze stanice Zoo (2021) (seriál)
Erkan Gündüz
Turecko
Willi Herren
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Knut Hinz
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Dedičstvo Guldenburgovcov (1987) (seriál)
Hermes Hodolides
Grécko
Beatrice Kaps-Zurmahr
Východné Nemecko
Reinhold Lampe
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Mníšky v akcii (2002) (seriál)
Marie-Luise Marjan
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Berlin Alexanderplatz (1980) (seriál)
Jim Knopf (2000) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Bill Mockridge
Kanada
Sontje Peplow
Západné Nemecko
Franz Rampelmann
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Šéf (1977) (seriál)
Nic Romm
Najlepšie seriály:
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Doktor Martin (2004) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Andrea Spatzek
Rakúsko
Najlepšie seriály:
Zámocký hotel Orth (1996) (seriál)
Jacqueline Svilarov
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
V plnom nasadení (1998) (seriál)
Komando GSG 9 (2007) (seriál)
Stephanie (1995) (seriál)
Georg Uecker
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál) - herec, a.z.
Margret Van Munster
Nemecká ríša
Birgitta Weizenegger
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Annemarie Wendl
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Majster Eder a škriatok Pumuckl (1982) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)