Tvorcovia:
Hans W. GeißendörferHudba:
Jürgen KnieperHrajú:
Domna Adamopoulou, Daniel Anih, Markus Anton, Liz Baffoe, Jo Bolling, Philipp Brammer, Anna Sophia Claus, Joris Gratwohl, Knut Hinz, Hermes Hodolides, Heinz Marecek, Marie-Luise Marjan (viac)Epizódy(52)
-
Der Wahnsinn! (S20E01)
-
Die Paar-Probleme (S20E02)
-
Dampfnudeln! (S20E03)
-
Der Wettbewerb (S20E04)
-
Fluchthelfer (S20E05)
-
Allein gegen alle (S20E06)
-
Weihnachtsgeschichten (S20E07)
-
Schlechte Karten (S20E08)
-
Dünnes Eis (S20E09)
-
Rückholaktion (S20E10)
-
Nächste Woche (S20E11)
-
Herzlichen Glückwunsch (S20E12)
-
Dickes Fell (S20E13)
-
Leichte Schulter (S20E14)
-
Profiterols (S20E15)
-
Lucy (S20E16)
-
Schwarzer Kater (S20E17)
-
Au-pair (S20E18)
-
Dämonen (S20E19)
-
Wuppertal (S20E20)
-
Selbstbetrug (S20E21)
-
Beweise (S20E22)
-
Kopflos (S20E23)
-
Lügen (S20E24)
-
Zickenalarm (S20E25)
-
Regen (S20E26)
-
Abflug (S20E27)
-
Zu spät (S20E28)
-
Tatsachen (S20E29)
-
Zurück (S20E30)
Hrajú
Domna Adamopoulou
Grécko
Najlepšie seriály:
Ahoj, ujo doktor (1994) (seriál)
Markus Anton
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Prípad pre dvoch (1981) (seriál)
Liz Baffoe
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Einsteinove deti (1998) (seriál)
Jo Bolling
Nemecká ríša
Philipp Brammer
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Richard Wagner (1983) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Anna Sophia Claus
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Kobra 11 - Nasazení týmu 2 (2003) (seriál)
Joris Gratwohl
Švajčiarsko
Najlepšie seriály:
Milé dítě (2023) (seriál)
Tenká černá linie (2013) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Knut Hinz
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Dedičstvo Guldenburgovcov (1987) (seriál)
Hermes Hodolides
Grécko
Heinz Marecek
Rakúsko
Najlepšie seriály:
War and Remembrance (1988) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Ein Schloß am Wörthersee (1990) (seriál)
Marie-Luise Marjan
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Berlin Alexanderplatz (1980) (seriál)
Jim Knopf (2000) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Marianne Rogée
Nemecká ríša
Moritz Alexander Sachs
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Polícia Hamburg (2007) (seriál)
Kriminálka Kolín (2003) (seriál)
Rebecca Siemoneit-Barum
Západné Nemecko
Jacqueline Svilarov
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
V plnom nasadení (1998) (seriál)
Komando GSG 9 (2007) (seriál)
Stephanie (1995) (seriál)
Ulrike C. Tscharre
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Deník doktorky (2008) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Marcus Venghaus
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Moritz Zielke
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
SOKO München (1978) (seriál)
Irene Fischer
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Tridsať prípadov majora Zemana (1974) (seriál)