Lindenstraße - Das 20. Jahr - 2004/2005 (2004) (séria)
Hrajú
Anja Antonowicz
Poľsko
Najlepšie seriály:
Koruna (2016) (seriál)
Berlínská mise (2016) (seriál)
Ordinácia s výhľadom na more (2017) (seriál)
Philipp Brammer
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Richard Wagner (1983) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Anna Sophia Claus
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Kobra 11 - Nasazení týmu 2 (2003) (seriál)
Knut Hinz
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Dedičstvo Guldenburgovcov (1987) (seriál)
Joris Gratwohl
Švajčiarsko
Najlepšie seriály:
Milé dítě (2023) (seriál)
Tenká černá linie (2013) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Heinz Marecek
Rakúsko
Najlepšie seriály:
War and Remembrance (1988) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Ein Schloß am Wörthersee (1990) (seriál)
Marie-Luise Marjan
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Berlin Alexanderplatz (1980) (seriál)
Jim Knopf (2000) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Petra Luisa Meyer
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Klaus Nierhoff
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Hrdinovia (2006) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Anna Nowak
Poľsko
Najlepšie seriály:
13 posterunek (1997) (seriál)
Správna Agáta (2012) (seriál)
Druhá šanca (2016) (seriál)
Rebecca Siemoneit-Barum
Západné Nemecko
Gunnar Solka
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
SOKO München (1978) (seriál)
Andrea Spatzek
Rakúsko
Najlepšie seriály:
Zámocký hotel Orth (1996) (seriál)
Jacqueline Svilarov
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
V plnom nasadení (1998) (seriál)
Komando GSG 9 (2007) (seriál)
Stephanie (1995) (seriál)
Ulrike C. Tscharre
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Deník doktorky (2008) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Marcus Venghaus
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Sybille Waury
Západné Nemecko
Moritz Zielke
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
SOKO München (1978) (seriál)