Lindenstraße - Das 6. Jahr - 1990/1991 (1990) (séria)
Hrajú
Guido Gagliardi
Taliansko
Najlepšie seriály:
Slavné útěky (1972) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Stefan Gebelhoff
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Puma (2000) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Alexander Grill
Rakúsko
Najlepšie seriály:
Ein Schloß am Wörthersee (1990) (seriál)
Ludwig Haas
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
O zvířatech a lidech (1994) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Knut Hinz
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Dedičstvo Guldenburgovcov (1987) (seriál)
Hermes Hodolides
Grécko
Marcel Kommissin
Peru
Joachim Hermann Luger
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Správná šestka (1993) (seriál)
Kriminálka Kolín (2003) (seriál)
Marie-Luise Marjan
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Berlin Alexanderplatz (1980) (seriál)
Jim Knopf (2000) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Ute Mora
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Thorsten Nindel
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Anna Nowak
Poľsko
Najlepšie seriály:
13 posterunek (1997) (seriál)
Správna Agáta (2012) (seriál)
Druhá šanca (2016) (seriál)
Mike Reichenbach
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Vraždy mezi muškáty (2008) (seriál)
Moritz Alexander Sachs
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Polícia Hamburg (2007) (seriál)
Kriminálka Kolín (2003) (seriál)
Johannes Scheit
Západné Nemecko
Julia Stark
Západné Nemecko
Amorn Surangkanjanajai
Thajsko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Loď snů (1981) (seriál)
Stephanie (1995) (seriál)
Margret Van Munster
Nemecká ríša
Christoph Wortberg
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Kriminálka Kolín (2003) (seriál)
Dvojí nasazení (1994) (seriál)