Roztříštění

• USA Fractured (viac)

Jeho žena a zraněná dcera se při návštěvě pohotovosti ztratily a zděšený muž je marně hledá po celé nemocnici. Začíná si být jistý, že doktoři něco tají. (Netflix)

Lilith03

Překvapuje mě, že tak dobrý film jsem mohla tak dlouho odkládat. Na první pohled mě nikdy nezaujal natolik, abych si ho pustila, ale zároveň jsem si ho stále držela v seznamu filmů, které chci vidět. No překvapil... a hodně! Uznávám, že chvílemi to bylo předvídatelné, ale v tom smyslu, že člověk má v hlavě pět různých scénářů a prostě neví jak to dopadne. Takže jste stále v napětí a čekáte, zda to dopadne tak, jak si přejete. Nedopadlo to vyloženě tak, jak jsem očekávala, ale i tak nejsem zklamaná. Právě naopak... Nebyla tam jediná minuta, kdy bych se nudila, scénář byl povedený, postavy mě bavily a poitna filmu taky. Tohle nahlédnutí do lidské mysli a psychiky mě ve filmech hodně baví. Takhle má vypadat dobrý thriller! ()

brkerez

Slibnej začátek a nejde tomu upřít napětí, prostředí nemocnice je vždycky vděčný pro různý neplechy a tady se ten zlověstnej pocit celkem dařilo navozovat. Nicméně když to skončilo, byl sem spíš zklamanej. Zaprvý scénář by podle mě potřeboval broušení, přišlo mi, že ho prostě rychle vymlaskli ve stylu "chceme tuhle pointu, tak to tam naházíme, hlavně jde o ten konec" a to na úkor uvěřitelnosti jednání postav, dialogů a už na začátku je podle mě jeden velkej kiks, kterej tu nebudu kvůli spoilerům prozrazovat. Druhej problém pro mě byla amosféra a hlavní hrdina - kdyby se dával Oscar za nejotravnější hlavní postavu a pocit ze sledování, tak já bejt v porotě tak Sam Worthington a Brad Anderson by za mě byli na bedně. Jako chápu, že to celý mělo asi za účel přenést na diváka nepěknej psychickej stav hlavního hrdiny, ale méně je někdy více a tady to bylo příliš. Rozloženej hlučnej ubrečenej nervní Sam Worthington a režisér, kterej do toho používá různý rušivý zvuky, záškuby kamery, pro mě dokonale rušily atmosféru a celkově z celýho sledování udělaly nepříjemnej zážitek. Asi to byl záměr, ale bylo toho moc a ke konci už sem byl jen otrávenej. ()

injoy

Opět se ukázalo, že nekoukat na trailer a nečíst komentáře, je ten nejlepší způsob, jak si užít dobrej film. Velký napětí a super finále. ()

jarmil8 odpad!

Jakmile prokouknete pointu, působí zbytek filmu zbytečně. A co se stalo, je celkem patrné od konkrétního momentu na začátku filmu. ()

Naby

Zajimavy film, od pulky jsem cekal, kam nas to zavede a jak se tvurci poperou s koncem. Nakonec to pro me nebylo tak uplne prekvapive, ale napeti od prvni tretiny filmu az do konce super. Kdo ma rad mysteriozni, ale spis psychologicke dramata nebo trillery, tak si urcite prijde na sve. Celkem 3,8* ()

mdf

Slušný napínač,jak to můžete mít v hlavě převrácený,chvílemi jsem mu vše věřil,ale pak jsem z toho měl pěkný guláš,co je pravda a co ne. ()

Bogrant

(Fuck!)tured. Neúprosný thriller, pocitovo mimoriadne chladný a dobre vystavaný, lenže čím viacej sa snaží vyšperkovať svoju, pomerne ľahko predvídateľnú, ale nechutnú pointu, tým viac sa sám zamotáva a až tak veľmi na konci potom už nešokuje (možno len značne vytočí). Menej by bolo v tomto prípade viac. Jedno je však isté, nemocničné oddelenie určite v dohľadnej dobe nenavštívim. ()

JB001

Film vybrala manželka a musím ji za to pochválit. Nic moc jsem od toho nečekal a nakonec jsem byl víc než spokojen. Výborný film na sobotní večer ()