Obi-Wan plánuje ďalšie kroky proti Impériu, ktoré sa ho snaží dostať. (Disney+)

loki5

Ty vole to byla parodie. Desetiletá holka opravuje zařízení základny. Banda blbců stojí v místnosti a střílí po sobě aniž by se kdokoliv do čehokoliv trefil. Postavy mají granáty ale nikoho nenapadne je použít na obranu (až pak na sebe v dramatické chvilce). Dramatická vsuvka smrti dvou postav o kterých nevíte nic ale máte slzet. Složitě střílí do dveří ačkoliv lightsaber je otevře jedním seknutím. Jednotlivé scény na sebe ani nenavazují rozpojený meč se nějak objeví a pak i záhadně spojí. A k tomu ten naprosto debilní souboj s Vaderem. Někdo tě propíchne lightsaberem ? V pohodě to rozchodíš. Ach jo. Tohle je opravdu děs. ()

Kryton

Disney ani nemá peníze na to, aby Corusant vypadal aspoň jako video v pozadí. Ten IMG wallpaper ve flashbacku je fakt vtipný. Jinak to je jediný záblesk tohoto dílu, kde afektová puberťačka si to chce rozdat se svým ex. Nevím jak to jinak popsat. Tohle nevykoupí ani Force Unleashed vykrádačka. Baby Lea by měla porazit Impérium sama, protože tohle je slabota Disney. ()

Sharpooter

V recenzi se nacházejí spoilery!!! Skvělá práce! Opět jsem byl ohromen. Scénář tohoto dílu ve kterém byly zakomponované flashbacky byl skvělý. Tyto flashbacky nás možná měly provázet celým seriálem, ale i když přišly celkem pozdě byly skvěle propojeny s hlavním příběhem. Anakin a Obi-Wan jsou skvělé postavy, které si spolu prošly mnohým a vidět je znova v době před Clone wars to byla pro fanouška síla. Myslím si, že Hayden Christensen měl být trochu lépe namaskován/digitálně přepracován, přece jen aby ve flashbacku vypadal alespoň trochu jako mladík. Příběh Revy jako inquisitorky je zde uzavřen a musím říct, že byl vcelku rychle vysvětlen, ale také podotýkám, že byl skvělý. „You’re not hunting me you’re hunting him.“ Zas a opět zde byly skvělé hlášky a také samozřejmě scény. Konečný lightsaber fight byl něco co jsem nečekal a byl jsem jím mile překvapen. I když tento díl měl (jako zatím každý) nějaký ty mínusy, plusy nad nimi značně převažovaly. 8/10 ()

LUKICKK

Flashbacky popiči, pořád čekám na pořádný fight světelných mečů. To na konci nepočítám, to beru jako Vaderův flex síly proti té otravné inkvizitorce a její zasloužené smrti, byla to totálně nesympatická postava. Fake smrti jsou bullshit, ale tady se to s grandinkvizitorem celkem hodilo a dalo se to. Akorát idk jsou tam často takové divné scény, u kterých si říkám meh meh. No tak tuhle recenzi jsem psal během konce filmu a jestli ta inkvizitorka přežije tak se asi poseru. ()

M.i.k.e

strašně moc bych chtěl mít tenhle seriál rád a užívat si návrat do nostalgie, ale tvůrci do toho soustavně hází vidle a když už se objeví dobrý nápad a navíc mají k dispozici poměrně drsného Vadera, tak to vždycky zadrbou nějakou blbostí, která bije do očí i na poměry jiných SW nelogičností. Tady je to půl hodinové střílení do dveří, které pak otevře sestra během pěti vteřin mečem, přestřelka v hangáru, kdy po sobě všichni střílí z metru, nijak se nekryjí ale nikdo nikoho netrefí atd atd. Ano, ta nostalgie v určité míře funguje a díky ní (a Vaderovi) tomu nemám srdce dát dvě, ale faktem je, že poslední díl už tuhle zmatlanou sérii zachránit nedokáže...50% ()