Obi-Wan plánuje ďalšie kroky proti Impériu, ktoré sa ho snaží dostať. (Disney+)

Mr.Baboon

Já už od tohohle fakt nic nečekám. Naopak, na každý díl se vlastně už docela těším a jsem u toho vždycky zvědavej, kolik dalších pičovin na nás Disney v Obim vybalí. Hůl jsem nad seriálem zlomil už po 2. díle. Na Manda a Bobu (který byl sice taky slabší...) se může tahle parodie na vysokorozpočtový seriál jen dívat závistivě z povzdálí. ()

lookin328

My češi máme jednu špatnou vlastnost, jakmile se rozhodneme, že budeme něco hejtovat, tak už jedem naplno. Nasadíme klapky, a pálíme hejty vostošest. Ano, Obi-Wan neni dokonalé dílo, ale to co čtu tady nebo na Edně, to je masakr. Za mě teda první dva díly úplně v pohodě, třetí, kromě toho souboje, který mohl být lepší taky. Jedinej 4. Díl nemám hozenej ani koment, protože ho prostě ohodnotit nedokážu… Ale dneska za mě zase paráda. Proto dávám 4 hvězdy. Jenže tad lidi dávaj odpady?! Proč? Že měl Anakin vrásky? Že byl souboj Vader/Reva moc špatnej a rychlej? Tak víte co, kdyby byl Anakin omlazenej tak házíte odpady za špatný CGI a kdyby Reva bojovala s Vaderem líp a dýl, tak zase házíte odpady, protože prostě Reva nemá s Vaderem bojovat dýl a líp…. Špatnej střich a roztřesená kamera? Tak to byl asi účel ne, abysme se cítili zmateně, procítili ten zmatek a ,,strach” a chaotickej ústup… Vážne lidi, zkuste u toho někdy přemýšlet a hodnotit objektivně a ne podle toho, že se něco nestalo podle toho, jak jste to chtěli vy, prosím Vás 😊 ()

Maniax

Too little, too late. Ta roztřesená kamera je příšerná. Zase spousta logických a dějových přešlapů. Ale aspoň už to trošku připomínalo Star Wars. Takhle to mělo vypadat od druhý epizody. 3,5 hvězd. ()

cerdax2

O neco lepsi nez predchozi dil, ale lenost scenaristu je porad na vysoke urovni. Silou jde udelat vse ale jen ne otevrit vrata hangaru :P,  mini-robutek se pridanim jedne soucastky stane nepritelem s vysokou inteligenci a spoustu dalsich jinymi zminovanych malych nesmyslu. 60% ()

Elio

Nádherný a dojemný návrat k charakterům, které my, kteří jsme na prequelech vyrůstali, jednoduše zbožňujeme. Konečně vidíme Haydena Christensena v jeho plné síle a jaký je to pohled. Osobně mi absence CGI nikterak nevadí, alespoň celý seriál získává na opravdovosti. Gradace příběhu je po dobu této epizody mnohem lepší než u předchozích dílů, odchod jednoho z hrdinů je nečekaný, ale výborně zvládnutý s pořádnou dávkou tragična a emotivity. No a jen fakt, že celý díl doprovází duel, který vlastně jako vypravěč vysvětluje, co se v příběhu děje, je jedna velká scénáristická lahůdka. Odkazy v choreografii boje na 3. a 6. epizodu moc potěší. No a samotný závěr, řádná přehlídka Vaderových schopností a finální rozuzlení Revina příběhu je jednoduše skvělé a mrazivé. Já jsem z tohoto dílu prostě unešená. A ano, opět jsou zde hluché momenty a úsměvně režírovaná akce, ale ve výsledku mi to nijak dojem ze seriálu nekazí. Tak, teď vzhůru na poslední epizodu. Moc doufám, že ji nepotká podobný osud jako Book of Boba Fett. ()

Fanda.Boukal

Flashbacky jsou jediná věc co se na epizodě povedla. Třetí sestra otravná a hloupa a ten zvrat byl cítit na kilometry daleko. Konec epizody naprostý nesmysl. Nesmysl nechat ji žít od vadera a nesmysl nechat na místě komunikátor. Scénář je prostě děravý jak cedník to už není normální. ()

GejmronCZ

Ale jo, tohle nebylo špatný. Ten odfláknutej výcvik Stormtrooperů je ale hrozně znát. Každý pako, co by chytlo zbraň poprvý do ruky by z toho metru člověka trefilo i omylem. To bylo už trapný než vtipný. Mno a jedna postava konečně dostává minulost. ()

BinLadin

Jako spousta debilit, ale prozatím ten lepší díl. Borci stojí 3 metry od sebe a netrefí ani vrata od stodoly, to mi hlava nebere. Kdyby se o tenhle seriál postaral Favreau tak by to byla jiná jízda. Jsem fakt zklamán. Přitom Ben a Anakin - neskutečnej potenciál. :(((( ()

Repa_02

75%. Naprosto dementní Stormtroopeři, kteří by se netrefili snad ani do přerostlého rancora, bojují snad ještě proti větším nemehlům (scéna, kdy inkvizitorka zničí dveře - wtf tich stormtrooperů tam mělo ležet nejméně dvacet podle toho jak na ně rebelové pálili). Další hrozná část, která mi rve oči z důlků je, jak sakra můžou vyrábět granáty, které nemají pojistku - když chceš odbouchnout pár chlápků v bílém, tak musíš zabít i sebe. Místy jsou tam nudné části. Naopak OBI-wan konečně začal používat sílu a skills dartha vadera mě přesvědčily o tom že Vader je jistě jeden z nejmocnějších v předaleké galaxii. Tvůrci se zbavili Ley, která to tam v předchozích dílech trochu kazila. Těším se na poslední část, protože ten konec to nechal hodně otevřené a zajímavé ()

darthboal

Sice zatím nejlepší díl, ale zčásti to vylepšily flashbacky a malá dávka nostalgie. Konečně i nějaká lepší akce, ale muselo se pro to čekat až téměř do konce série ? Zbytek zajetá zápletka. ()

Saroman

Světelnej meč už lidem neubližuje. Inkvizitorům působí pouze lehké šimrání, 100% přežití po probodnutí nazkrz. A Vader : ,,Tak a teď dostaneš.’’ [pích !] a jdu pryč. A inkvizitor na to : ,,Ok, ale mě to nebolelo. Teď jdu terorizovat Owena na Tatooine nebo co.’’ … Kdo tenhle shit napsal ? ()

swenyx

Předposlední epizoda ve wtf momentech pokračuje z předešlýho dílu, třeba otevření brány pomocí lighsaberu během pěti vteřin, když do něj předtím stříleli dělem půl hodiny, wow. Akce bylo dost a nebyla vůbec špatná i flashbacky na společnou minulost Anakina a Bena bylo super, takže jsem i o 4 hvězdičkách přemýšlel, ale ne, zas tak dobrý to nebylo. ()