Čínska tajná agentka Da-hee (Seon-Bin Lee) dostane informáciu, že do Kórey je pašované veľké množstvo ilegálnych zbraní, a je na nej celú záležitosť prešetriť. Stretáva sa s Woo Su-hanom (Yeong-kwang Kim), ktorý jej má pomôcť, ale kvôli jeho nevýrazným schopnostiam sa dostávajú do rozbrojov a hádok. Keď sú však zakrátko zavraždení obaja ich svedkovia, oni sami sa stanú hlavnými podozrivými. Podarí sa im odhaliť nebezpečný gang a vyviaznuť v nebezpečnej situácii bez ujmy? (Arsenal83)

xxmurphyxx

Príjemná oddychovka z Kórei, taká tá klasická akčná komédia akých točia v poslednej dobe celkom dosť. Kostrbatejší rozjazd, zopár infantilnejších fórov ale inak nič, čo by výrazne narúšalo tempo, ktoré je ma akurátny pomer akcie a komédie. Navyše obe postavy sú sympatické a dobre sa na ne díva, hlavne Seon-bin Lee je zlatá. Akciou ani vtipom sa vyslovene nešetrilo, síce nič z čoho by sa človek chytal za brucho ak nerátam súbojom s Rusom pri konci, čo bola riadna podpásovka v tom dobrom ale taký ten priblblý úsmev na tvári som mal stále. Akcia je na daný žáner viac než postačujúca, tu sú Kórejci jednoducho doma. Takže úplná pohodička na spríjemnenie večera. ()

TonyHawk94

Počas úvodných "intro titulkov" producentskej spoločnosti som si povedal, že tomu dám 15 minút, či ma to zaujme, alebo sa na to vybodnem. A zaujalo. Úvodné akčné "nastrelenie" príbehu spolu so zaujímavou prestrelkou boli fakt na úrovni, až som si hovoril, že "kks, Korejci vedia točiť akciu v štýle Johna Wicka takmer v každom filme". Ono to platilo aj pre ostatné akčné scény (bitky s nožom ako i záverečná "čistka" v továrni patrili medzi najlepšie akčné scény, ktoré som videl za posledné obdobie). Je tu potom ale samotný príbeh, ktorý je v princípe jednoduchší, a miestami sa stal menej prehľadným (gangy a ich vojna, kto chce koho odstrániť a prečo??). Ústredná dvojica síce tú ero(man)tickú chémiu úplne nemala, ale ich spoločné scény, boje, a ich občasné konverzačné gagy stáli za to. Kim Young-Kwang a jeho šibalský smiech rozveselili každú scénu, hoci tú špeciálnu jednotku mu medzi očami neverím :D (na to bol v prvej polke filmu príliš "hlúpy"). Na druhej strane Lee Seon-Bin takisto relatívne v pohode :). V sumári tu teda máme odľahčený akčný film s občasnými vtipnými scénami (pri niektorých som sa naozaj schuti zasmial), kde príbeh je druhoradý a poslabší, ale na vypnutie úplne v pohode stačí. 3,5*, a zaokrúhľujem nahor ;o). ()

HanzoBureshi

Oddechová komedie, která svůj účel splní. Nejedná se o nic velkého, i když je příběh docela jednoduchý, tak v některých momentech je i dost kostrbatý. Na druhou stranu tento nedostatek perfektně vyplňuje vydařená herecká dvojice, kde Seon-bin Lee působí celkem fajn, a Yeong-kwang Kim slušně překvapil, takže jejich vzájemná kombinace na scéně je fajn komediální atmosférou plnou pohody. Film nabídl i pár vtipných pasáží v podobě cliffhangerů. Když už tu byla ta komedie, tak mě poté velice překvapila i menší porce akce, která mě velice potěšila. Je to fajn jednohubka na večer, která nudou rozhodně diváka neuhodí. Mé hodnocení: 7/10 ()

Heywood

Bylo tak šílené, až to bylo výborné. Parodie v asijském stylu doplněná typickou brutalitou a hektolitry krve. Hra na blba a gangy vylepšená agentkou Číny permanentně naštvanou s vykulenýma očima, jak nic není, jak by mělo být. Pak přijde hlavní padouch s vymetáním bahna (myslí lidi) a konečně tu máme tu pravou "duchovní potravu". Film má pár skečů, kde se jeden opravdu dobře baví (ta parodie na Indyho v konci měla říz), pro našince je nutné sežvýkat tempo a také styl řeči, který vypadá jako stálé vyboulené haló. V zásadě s minimem komparzu hodně muziky a 65% je jasných. ()

Kushina

Skvělá akční komedie, která se pomalu posouvá směrem ku předu. Miluju tu změnu, když se z obyčejného hňupa vyklube bývalý armádní specialista a rozjede to v plné parádě. Nenudilo mě to, i když občas ta sranda byla až moc, třeba úplně na konci. 65% ()

vinducha

Propuštěn s potupou . Tak tohle fakt umí asi jen Korea. Ten badykaunt je tam na komedii až neskutečně vysoký .  Srandičky opičky a najednou je to  řežba řádná . Nemám větších námitek. ()

mdf

Musím dát 4,protože jsem se po dlouhé době fakt pobavil a i zasmál....třeba,ta bitka v kuchyni a hození tý studený vody.....akce byla,vtipné dialogy,celkově fakt na pohodu. ()

MatoPalkes

Prvá polovica zábavná a veľmi dobre sa na to pozeralo, druhá polovica akčnejšia a nudnejšia. V prípade kórejských vecí som prísnejší keďže ich kinematografia je super, takže toto bol priemer. Pozretie neľutujem. ()