Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Mentálně postižený otec, kterému odebrali dceru, musí prokázat svoji nevinu. Sedí totiž ve vězení za smrt velitelova dítěte. (Netflix)

Videá (4)

Trailer 1

Recenzie (55)

Arsenal83 

všetky recenzie používateľa

Aj dobrý človek sa môže dosať do basy a zaostalý jedinec môže mať väčšie srdce než všetci okolo neho. Film, ktorý právom niektorí prirovnávajú k Zelenej míli, ale pri všetkej úcte je o jeden malý stupeň nižšie. Dobrá hudba vzbudzovala v tomto snímku emócie a donúti zamyslieť sa nad justíciou aj silným zástancom trestu smrti. A prekvapenia vo filme? Tie sú vždy viac než vítané. ()

Kytarka 

všetky recenzie používateľa

To si takhle vrabci na virtuální střeše štěbetají a o překot doporučují tenhle film. Ty máš volný sobotní večer a tak si zapneš Netflix a na ono doporučení dáš.... Teda uf! Přátelé, pokud máte pocit, že jste si dlouho nepropláchli slzné váčky, tenhle film to hravě zvládne za vás. Tématem asi nejvíc připomíná Zelenou míli, nicméně když si k tomu připočítáte, že odsouzený hlavní hrdina je mentálně na úrovni dítěte a má malou dceru, kterou ztvárnila asi ta nejrozkošnější dětská herečka na světě, tak ty emoční kolonky máte prostě v tu chvíli splněny absolutně všechny. Tohle nelze než doporučit. Už dlouho jsem neviděla nic tak silného. ()

Reklama

Rozjimatel 

všetky recenzie používateľa

2,5 Škoda, veľmi nádejný začiatok ma navnadil, že uvidím ďalší výborný film. Malo to tú správnu šťavu, úžasne milé dievčatko v roli dcérky (Nisa Sofiya Aksongur) a celkom sa mi pozdával i výkon herca v roli zaostalého otca (Aras Bulut Iynemli). Postupom času sa ale kopilo toľko strašnej naivity a toľko prehnaného sentimentu, až mi to začalo pripadať ako turecká telenovela. A to ani nehovorím o tom, aké boli všetky tie dejové zvraty predvídateľné dlho dopredu (napr. posledný "šokujúci" zvrat s popravou). Nemám rád, keď tvorcovia podceňujú inteligenciu diváka a tento film je toho žiarivým príkladom. Veľká škoda, lebo inak má film niečo do seba a veľmi som mu fandil. ()

deizolator 

všetky recenzie používateľa

Dojemný příběh o vztahu mentálně retardovaného otce a jeho dcery. A taky o nespravedlnosti. Zásadní snímek pro mě, jako tátu malé holčičky.. Díky tomu filmu jsem začal být víc dítětem. Když jsem s ní, užívám si každý moment, protože člověk nikdy neví.. Pro mě i velice sympatické obsazení a herecké výkony! ()

Aljak 

všetky recenzie používateľa

Málokedy je remake lepší ako originál, ale tento turecký kúsok o niekoľko úrovní suverénne predčil originál 7 beonbangui seonmool. Nemôžem si pomôcť, ale to kórejské podanie mi prišlo až preafektovane teatrálne, čo ja osobne v kinematografii neznášam. Turecká verzia bola vynikajúca po všetkých stránkach! Príbeh vo svojej podstate takmer rovnaký ako ten kórejský, ale to dramatické prevedenie a forma, do ktorej to bolo zbalené, stála skutočne za to. Takisto celkový vizuál, dialógy a celý koncept, ktorý sa v niektorých okolnostiach a súvislostiach odlišoval od originálu. A treba uznať, že aj po hereckej stránke veľmi vydarené. Plný počet = 5* ()

Galéria (23)

Reklama

Reklama