Vieš udržať tajomstvo?

• Česko Dokážeš udržet tajemství? (viac)

Každý má hlboko vo svojom vnútri zamknuté tajomstvá, ktoré neprezradí ani tej najlepšej kamarátke. Emma, hrdinka romantickej komédie Vieš udržať tajomstvo?, však v návale paniky z turbulencií a pod vplyvom alkoholu vyklopí všetky svoje tajnosti a intímne pocity neznámemu mužovi na vedľajšom sedadle v lietadle. Keby sa už nikdy nestretli, nič by sa nestalo. Z cudzinca sa však vykľuje očakávaný Jack Harper, nový najvyšší šéf v práci. Máločo môže byť strašnejšie než ich druhé stretnutie… a než pobyt v jednej kancelárii a v jednom meste. Prečo mu len, preboha, hovorila o svojom bode G? A že by chcela skúsiť, aké je to mať penis? A že káva v práci je úplne príšerná?! Na pomoc musí prísť najlepšia kamarátka a šialená spolubývajúca. Všetky spolu potom spadnú do víru trapasov, náhod a komických situácií, z ktorých však môže vzísť prekvapivé pozvanie na rande a láska. Láska, do ktorej zasiahnu ďalšie tajomstvá. Tie má totiž úplne každý. (Bontonfilm SK)

oveckaoa

Tenhle film jsem odkládal rok a 4 měsíce jelikož se mě do něho nechtělo a musím uznat, že kdybych ho neviděl o nic ani nepřijdu. Ženská cestuje letadlem a bojí se při turbulencích, že umře tak vyklopí všechny své tajemství chlápkovi co sedí s ní, který je shodou náhod šéf její firmy (reálné asi jak série Star Wars) . Bohužel vtipné je to jen ze začátku a to jen něco a celé to zachraňuje jen hlavní ženská postava. Do toho se zde ve velké míře objevuje feminismus (když si ženská musíš dřít dvakrát více než chlap , aby si něco dokázala) v celé firmě jsou zhruba 3 chlápci na 10 ženských (absolutně nereálné ve firmě na výrobu bio drinků) a celkově to není žádná sláva. 40 procent ztráta času nedaj bože na to jít do kina ()

Sany33

Príbeh: Ak vás napadne, že s vidinou blížiacej sa smrti neznámemu cudzincovi v lietadle prezradíte všetky životné tajomstvá? Nerobte to! Herecké obsadenie: Najväčším lákadlom filmu je Alexandra Daddario, ktorá sa konečne predviedla aspoň v nijakej hereckej rovine. Ale dalo sa z jej zjavu vyťažiť určite viac. Tyler Hoechlin je celkom sympatický a ako ústredná dvojica sa k sebe títo dvaja celkom hodili. Prevedenie: Zaujímavá zápletka ale na druhej strane strašne klišoidné rozuzlenie. Celkom uveriteľné nakoľko medzi hlavnými protagonistami fungovala celkom dobrá chémia. Pocity: Na naladenie romantického večera celkom ideálna voľba. Pridaná hodnota: Film moc nezaťaží mindset a nie je to ani zlátanina, ktorú méte po 5 minútach chuť vypnúť. 65% ()

mkubalikova

Nebavila mě zápletka ani hlavní hrdinové. Po dvou dnech si vlastně ani nedokážu vybavit, co způsobilo rozepři mezi Emmou a Jackem. 50% dávám jen Daddario, která je celkem sympatická. ()

jasanka

Knihu jsem kdysi cetla, ale uz si detaily nepamatuju. Film se mi libil moc. Obe hlavni postavy byly sympaticke, bylo to sladke, ale ne preslazene, takove mile. Jen prostredi ve firme mi prislo fakt priserne, fuj. 4,5* ()

SpeedyCZ

Daddario je super, není sice kdovíjaká herečka, ale ujde a hezky se na ni kouká. Hoechlin možná dobře vypadá, ale jako herec je mizernej. Pobavilo mě, že Saša nemá ráda Demons od ID, vzhledem k tomu, že v jejich Radioactive klipu vystupuje. :) Jinak na film se dalo dívat, nečekejte ale zázraky. ()

BOURQUE

Mala by to byť ľahká romantická komédia, ktorá so svojimi vtipnými momentmi a zaľúbeným mladým párom dokáže vzniesť zopár slnečných lúčov aj do života divákov. Výsledok je však fiasko. Vo filme (ako tak) funguje len zopár vecí. Chémia medzi A. Daddario a T. Hoechlin ani z ďaleka nie je tak dobrá, ako nám to chcú zobraziť. Vedľajšie postavy sa snažia nejako vylepšiť film, ale ani jedna z nich nemá dostatočnú silu. Každopádne je pozitívne, že sa nesnažia to celé úplne postaviť a predať na kráse Alexandri Daddaria (určite si na ňu spomeniete z prvej sérii True Detective). Osobné hodnotenie: 62% (**) ()

Gaia.M

Přišlo mi to až moc rychlé, moc jednoduché. Celkem nezáživné. Na jedno podívání to není asi nejhorší, ale oblíbený film z toho určitě u mě nebude. ()

chrispe

Klasická předvídatelná přecukrovaná romantika, s úsměvnými i trapnými momenty. Já měla problém s hlavní hrdinkou, ke které jsem nějak nemohla najít sympatie. Muž jejího srdce mě taky nijak zvlášť nezaujal. A to je holt blbý. Aspoň že to mělo sympatickou hodinu a půl. 2,5* ()

marusshhka

Příšerný film, málem jsem utekla z kina. Vulgární, nudné, na zasmání málo, chemie mezi herci žádná a hlavní představitelka neustále házela dvě tři grimasy... Nepovedlo se, ani trochu. ()

Kritik.

V tejto kategórii jeden z tých lepśích a sympatických filmov. Dokonca ani tie sexistické vtípky, ktoré vedia často veľmi preráźať a nićiť príbeh, tu neboli až také prehnané. Romantické, čisté, na nič sa to nehrá, hlavná hrdinka prirodzená (oceňujem, źe niekedy sa uź ani vôbec neobhajuje) a sama sebou. Sympatickejšia než bola v Parenthoode :-P ()

E lan

Vcelku roztomilá romantická jednohubka s průměrnými herci, scénářem a celkovým pojetím. Nic ale není vyloženě trapné, působí to spíše německy (i mi to podle těch titulků přišlo). Odpočinková záležitost... ()

mira.l

Alexandra Daddario občas sympatická, občas, tedy o dost častěji, a to hlavně ze začátku, naprosto na pár facek. Tuctový, ničím vybočující a snadno zapomenutelný film, jakých už jsem viděl určitě několik desítek. Za pár dní nebudu vědět, o čem to bylo. A ještě že tak, protože pamatovat si dvě asi nejškaredější spolubydlící v dějinách filmu, to prostě nechceš. ()

VeeDee

Je to vcelku milé, sem tam dokonce vtipné a občas bohužel i trapné (jakože teď se na tebe hrozně naštvu, protože jsi prozradila, že mám neteř!!! :-O ehm, pardon za spoiler, ale tohle jsem trochu nepobrala). Co je fakt, že jsem se u filmu i usmívala (nevím, možná to bylo tím vínem, co jsem u toho pila). Každopádně v rámci kategorie je to průměrný film akorát tak na to vypnout mozek a zasnít se, jaké by to bylo, kdybych se tak mohla někdy ještě zamilovat... :-) ()

Ronee

Vedela som, že pôjde nejaký dobrý nedeľný film, tak som vydržala úvodné animované titulky. Nevedela som, čo to bude zač, ale tušila som, že film nebude animovaný, ale normálne hraný. Zo začiatku prišla scéna z práce, kde sa hlavná hrdinka zamýšľala nad správaním ľudí, ako málo prejavujú svoje vlastné ja a ako sa zvyčajne štylizuju do niekoho, kým by len chceli byť alebo si myslia, že by takí mali byť. Sedí na firemnom stretnutí a zdá sa, že vôbec nerozumie svojej práci. Toto mi bolo dosť blízke, pretože začiatky v práci asi každý zažil, tak som pozerala ďalej a hneď sa mi film zapáčil. Hlavná postava mala zaujímavý štýl správania i obliekania a dosť som sa a ňou stotožnila. Určite film odporúčam, je to pohodova komédia. ()

megajalec

Musím sa priznať, že v prvej polovici ma to prekvapilo bavilo. Malo to šmrnc, zaujímavý nápad, dokonca aj vtipné situácie, na ktorých sa dalo zasmiať. Lenže v druhej polovici to začala byť nuda a stokrát otrepaný a prevarený príbeh, odíde humor, rieši sa zamilovaná linka a samozrejme nejaký problém, ktorý tam museli tvorcovia dať. ()