Vieš udržať tajomstvo?

• Česko Dokážeš udržet tajemství? (viac)

Každý má hlboko vo svojom vnútri zamknuté tajomstvá, ktoré neprezradí ani tej najlepšej kamarátke. Emma, hrdinka romantickej komédie Vieš udržať tajomstvo?, však v návale paniky z turbulencií a pod vplyvom alkoholu vyklopí všetky svoje tajnosti a intímne pocity neznámemu mužovi na vedľajšom sedadle v lietadle. Keby sa už nikdy nestretli, nič by sa nestalo. Z cudzinca sa však vykľuje očakávaný Jack Harper, nový najvyšší šéf v práci. Máločo môže byť strašnejšie než ich druhé stretnutie… a než pobyt v jednej kancelárii a v jednom meste. Prečo mu len, preboha, hovorila o svojom bode G? A že by chcela skúsiť, aké je to mať penis? A že káva v práci je úplne príšerná?! Na pomoc musí prísť najlepšia kamarátka a šialená spolubývajúca. Všetky spolu potom spadnú do víru trapasov, náhod a komických situácií, z ktorých však môže vzísť prekvapivé pozvanie na rande a láska. Láska, do ktorej zasiahnu ďalšie tajomstvá. Tie má totiž úplne každý. (Bontonfilm SK)

Skimmy

Sympatičtí herci, klasická zápletka a relativně pěkně vyprávěný příběh, to je recept na odpočinkový večerní film. ()

zorrra

Zo začiatku ma to aj celkom bavilo, ale čím dlhšie to trvalo, tým viac som mala pocit, že je to totálna blbosť. Príbeh o ženskej, ktorá sa hanbí za to, že plače pri pesničke od Imagine Dragon? Naozaj??? A dalo by sa povedať, že takýchto "wtf"vecí tam bolo omnoho viac. Po čase som už doslova čakala, kedy film skončí...A to som nemala od toho ani veľké očakávania, takže hoci je herečka na pohľad pekná, po nejakej dobe ma doslova začali otravovať tie jej výrazy. Odporúčam ako ozaj nenáročnú oddychovku pri vééééľmi nudnej nedeli, keď už neviete, do čoho by ste pichli :-) ()

5Se

Pohodová komédia na večer, ktorá ma celkom bavila. Nebolo tam nič, čo by ma vyrušovalo, ani nič také extra, kvôli čomu by som si to chcela pozrieť znova. Páčilo sa mi herecké obsadenie aj celkové prostredie filmu. Postavám to spolu ladilo, dobre sa na nich pozeralo a dodávali filmu celkovú iskru. Dejová línia v prvej časti dôraz na vtipné scény, miestami som sa fakt dobre zasmiala a druhá časť skôr o vzťahovej zápletke so šťastným koncom. Kto má rád romantické komédie, tak odporúčam pozrieť.... ()

splaty

Ne, tohle fakt ne. Je to trapné jak bláto o vánocích. Nezachránilo to vůbec nic. Nevím, zda je to špatná kamera, nebo herci, či scénář, ale tohle mělo zůstat někde u tvůrců v šuplíku. ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Svět chce být klamán, nechť tedy klamán je!" Má cenu koukat na novou romantickou komedii s Alexandrou Daddario? Hvězdu Texaského masakru motorovou pilou či Pobřežní hlídky zmiňuji jen proto, že je největší lákadlo celého filmu. Ta při letu letadlem vyklopí naprostému cizinci všechna svá tajemství. Z cizince se postupem času vyklube její šéf, což Daddario staví do trapných situací. Na tom je založený celý film, leč dialogy jsou trochu nudné a režie vlastně taky. Spoléhá to jenom na Daddario, která nakonec skončí s televizním Superman v posteli. - 50%. ()

McGuffin

Dokážeš udržet tajemství? Can You Keep a Secret? je pohádka, jak hlavní hrdinka pohádkového prince nehledá, ale stejně najde. Nebo on princeznu? Peter Hutchings ve scénáři podle knihy Sophie Kinselly oběma nėjakou tu překážku dokáže nastražit, citlivější povahy by možná neváhaly ji označit za krizi, ale přežene se rychleji, než jarní mráček po prosluněném nebi. Začátek, prostředek i konec dobrý, všechno dobré. Takže tak. https://www.macguffin.cz/ ()

Verdolin

Takový film na odreagování, první polovina je hodně humorná, smála jsem se u toho nahlas a opravdu upřímně, ale hádám, že na to musíte mít náladu. Když se vám nic nechce, tohle je ten typ filmu na relaxování, co nevyžaduje přemýšlení, pobaví, neurazí, ale nesmí se od něj nic očekávat, jen to uvolnění a romantika, kdy už na začátku tak nějak víte, jak to bude. Takže tři hvězdy za pobavaní a za to, co jsem od toho očekávala, průhledná nenáročná romantika. ()