Zatímco Baba již přivykl životu v horách, v Pennse se šíří nenávist vůči vidomým. Trivantský vědec vyvinul novou děsivou zbraň. (Apple TV+)

warrenur

Prichod "vedca" s cernosskym vidiacim a ich "hlucnym vynalezom" zda sa, moze Trivant-skym zvratit vojnu v ich prospech. Inak, zacina sa to tu hemzit "vidiacimi". Zrejme vsak i par fanatikov medzi Paynmi zasa zredukuje. To mal inak Baba skutocne vo vacku vlasne hovno? :) Ranger ako Babov stary znamy je akysi zvlastny element na scenespolu s navratom znamej, Bow Lion  z povodneho kmena Alkenov a necakany prichod "vedca" bol haluzny. ()

tomik99

Největší slabinou nové série je jednoznačně prostředí. Zatímco první i druhá řada nám nabídla velkou rozmanitost, nyní se stále nacházíme v kulisách druhé řady a dle dalších dílů to nevypadá, že by se do budoucna mělo něco změnit. Nová hrozba působí méně "uchopitelně" a děsivě, tudíž naprosto rozumím, že nové tempo nemusí svědčit úplně každému. Co si ale budeme říkat - stále je to kvalitní seriál. ()

aR3Zz

Pěkné! Podařilo se navázat na atmosféru předchozích sérií a přitom budovat něco nového. Je na čem stavět, hned první díl člověka vtáhne! Také dějových linií lze očekávat více, což je za mne jedině přínosem, protože žádná z nich mě v minulosti nenudila. Dokonalé to ale nebylo, vypíchl bych 2 totálně nelogické případy: zápalná rozbuška na dálkové ovládání a sledování/trackování postavy, která 2 série hraje neviditelný "stín"? WTF? ()

kenkaku

Tak sorry ale ne. Opět seriálu vládne idiocie: 1) ropucha měla být už dávno naporcovaná (nejen protože byla odsouzena, ale protože zabila královně mentorku. 2) někdo znovu-oběvil střelný prach. OK. Evidentně ale také znovu-oběvil rozbušku na dálkové ovládání, protože s doutnákem/zápalnou šňůrou by nemohli detonaci nastavit jinak než “pevný čas Č od zapálení” (smrt obecně oblíbené postavy - klikat na vlasní nebezpečí - je obří bullshit). 3) vážně mi tu někdo chce namluvit, že “Stín” - super machra v neslyšitelnosti a nenápadnosti - někdo sledoval?! Obří MEGA bullshit! Vážně mě tahle idiocie vytáčí. Pokud bude pokračovat hodně o hodně méně tolerantní budu v hodnocení. ()