ČESKÁ MISS a MISS UNIVERSE Slovenskej republiky 2019

Súťažný / Zábavný
Česko / Slovensko, 2019, 100 min

Účinkujú:

Libor Bouček (moderátor), Miroslav Žbirka, Mikolas Josef

Jediná národní soutěž krásy se vrací v mezinárodním pojetí. Sledujte napínavý živý přenos plný české a slovenské krásy. Nenechte si ujít jedinečnou společenskou událost roku a rozhodněte o nové české MISS 2019 a MISS Universe Slovenské republiky. (TV Prima)

castor

O dalších pár týdnů později. „S přítelem to bohužel nevyšlo. Ale jsem čerstvě zamilovaná. Přítel je sportovec, ale neprozradím, jestli hokejista nebo fotbalista.“ Od revolučního roku 1989 se tituly královen krásy rozdávaly pod hlavičkou soutěže Miss Československo – později České republiky, od začátku se okolo ní motal Miloš Zapletal. V roce 2005 vznikla dokonce konkurenční soutěž, takže „světového míru“ a naučených frází bylo až až. A o průšvihových posledních letech asi netřeba mluvit. Léta páně 2019 se ale klání vrací do popředí zájmu, „vtípky“ z úst Libora Boučka moc nefungovaly, celkově chyběl nějaký moment překvapení, prostě něco navíc. Meky Žbirka to rozhodně nebyl! Holky budou v normálním životě určitě pohledné, před televizními kamerami po zásahu stylistů to ale mnohým neslušelo. Nebudu cpát odpad, když jsem přeci s podobným výsledkem tak nějak počítal: na odreagování s vínem v ruce je to „dobré“. ()

nudlis odpad!

10 minut, reklamní blok na jiným programu, víc jsem nevydržel. Holky hodnotit nebudu, je to furt to samý akorát s jinejma jménama. Bouček byl odpornej jako vždycky a jak bylo vidět z prostřihů do publika, pro většinu diváků to byla spíš mučírna než "hodnotný zážitek". Takže jde zas jen o prachy. ()