Česká MISS 2015

(relácia)

Všechny jsou krásné, každá je jiná, každá výjimečná. Vyhrát ale může jen jedna! Dnes rozhodnete o nové české královně krásy! Hlasujte v živém přenosu spolu s porotou o České Miss 2015. Sledujte jedinečnou společenskou událost roku! Dva nejlepší moderátoři společně na jednom pódiu a s nimi nejkrásnější dívky Česka! Libor Bouček, Leoš Mareš a deset finalistek bojujících o titul Česká MISS 2015 při finálovém galavečeru 11. ročníku jediné národní soutěže krásy. V přímém přenosu v režii Romana Petrenka vystoupí také řada umělců, např. Lucie Bílá, Josef Vojtek nebo Ben Cristovao. Která z dívek si nasadí korunku Česká MISS 2015? O tom rozhodnete spolu s porotou i vy, televizní diváci, svým hlasováním v dnešním přímém přenosu naší jediné volby královny krásy! (TV Prima)

SOLOM.

Představu ideálního sobotního večera jsem si sice představoval trochu jinak, ale když jsem to v 6 zapíchnul v práci, měl jsem sílu už jen na to zajít do nejbližší restaurace na pivko a nějakého toho panáka. K mému zděšení jsem musel nejprve překousnout výsledek naší fotbalové reprezentace, abych se následně „musel dívat“ na Českou Miss. No nemusel, ale když obsluha nic jiného nepustila…“Naštěstí“ si vedle mě k baru přisedla trojice mladých dívek, které během krátké chvíle spustila odborný komentář, jak co se krásných moderátorů týká (i když si myslím, že spíš potají myslely na jejich peněženky)a ošklivostí dívek. Naštěstí začaly žrát pizzu, takže jsem měl tu možnost uslyšet i několik rádoby vtipů dvojice Bouček a Mareš. No a začal si přát, aby ty buchty raději opět začaly mlít pantem. Co se krásy soutěžících týká, tak rozhodně nevyhrála ta nejpěknější – nicméně pod tou tunou make upu si stejně nevyberete. Osobně dávám přednost „normálním“ holkám, které nemusí dávat do kupy tým specialistů. Takže jediný důvod, proč této pokleslé zábavě nedám odpad, byla promenáda v plavkách. Protože ona stejně nemá šanci vyhrát ta (co nedá…). Následně jsem se raději vydal domů čumět na Jardu Jágra, protože další várku pičovin bych už vážně nedal… ()

castor

Ani jsem netušil, že to mají dávat. Holt Primu solidně nesnáším, ale tohle úsměvné soupeření o titul krásy mě vždycky bavilo. S vínem zvlášť. Moderátoři slušní, Bouček překvapivě méně falešný při zpěvu, Mareš zase pohotovější, děvčata průměr, v některých případech velká reklama na hlad, nová ředitelka soutěže bez charismatu, i když ta odcházející nás zase nebude obtěžovat těmi nesmyslnými bláboly o hodnotách a morálce. Zatímco dřív byla promenáda v plavkách vyvrcholením večera, dnes je všechno jinak. Holky se v nich nakrucovaly značnou část večera. Devítka v obličeji suverénně nejhezčí, s vystupováním už to bylo krapet horší, nicméně jediná s normálními ženskými tvary, porota mimo mísu, sponzoři, kteří se jinak do smysluplných projektů nehrnou, ale tady musí být vidět atd. atd. Nebudu cpát odpad, když jsem přeci s podobným výsledkem tak nějak počítal.. na odreagování „dobré“!! ()

kingik

Jsou v životě recenzenta chvíle, kdy ho náhle přepadne dobrá nálada pobavit se u tv obrazovky. Náhle však propadne beznaději. Ten okamžik právě u mě nastal. Není divu, když se na mě vyřítí v sobotu 28.3.2015 Hrubeš a Mareš, co jsou znenadání kamarádi do deště, pardon, Bouček a Mareš, jež úspěšně uplatňují vzájemný řitní alpinismus a předhánějí se v tom, na koho dříve praskne nepřiznaná homosexualita. Jeden má holek plnou prdel, ačkoliv má sexappeal asi jako stonožka a druhý krátce před přenosem otestoval jednu missku, aby na něj nepadl stín podezření, že dlouho to nedělal s ženskou. A teď zbývá jen rozsoudit, který z těch dvou je vtipný a vtipnější a který je jen Prima a Cool. Věru, jejich ostrovtip je skutečný zabiják. Strávit s jejich hláškami téměř tři hodiny je opravdu solidní záhul. V podstatě je úplně jedno, která z účastnic bude na závěr korunována, protože než se show k tomu dopracuje, tak je nutné absolvovat pásmo keců po dobré družbě, pardon, kuřbě od soutěžících, absolvovat nejeden reklamní blok, kdy můžete mít rádi i banku, snít své sny, když máte své dny a na závěr vidět Rampelníka Fiata, co místo sexu, vytunil Viagrou nevýkonné auto, dále je nutno zazpívat si s Bílou + Arakainy, Christovaem a Vojtkem. Připadá vám tohle jako vrchol televizní zábavy?! Určitě ano, když si uvědomíte, že o kus dál, na jiné stanici a ve stejném čase, oživují Hložka, Janků a Rudu z Ostravy. Co si z toho vybrat. Ženská krása, kterou obstarává dokonalý make-up a styling profesionálních vizážistů, k tomu dva homosex maníci, co z toho udělali parodii a pár zvadlých hudebních výstupů. Tentokrát se však luxusně blýskla scéna, na které se to celé odehrávalo. Získala nejvíce bodů. Graficky to také bylo vychytané i nápadité, oproti tomu technicky zazlobily mikrofony, často převládal trapas, přímo otřesná byla porota. Šebrle, ty už taky odskákej na tyči do piči! No, a tak výsledky taky podle té slavné poroty dopadly. Jak už se stalo tradicí, opět vyhrála ta nejprůměrnější ze všech. Pravda, pokud by se soutěžilo v inteligenci, děvčata by dopadla na hranici imbecility, alespoň tak na mě při svých výstupech působila. Tahle show má obrovskou přednost v tom, že ve své podstatě už je předem fiasko a nikoho tedy nepřekvapí, když mu tak s doběhnutím závěrečných titulek bude připadat. Hlavně, že to byl Prima galavečer a jeho dva moderátoři byli Prima Cool. Jistě za nějaký čas to bude Cooltovní (kultovní) moderátorská dvojka. Alespoň, že ta ohyzdná Maláčová už složila funkci. Už bylo načase. Koukat se na ní ještě jeden ročník, tak bych tu televizi vzal a vyhodil z okna. To by teprve bylo Prima a Cool! 40% ()

Yarwen

Ač nemám mladou generaci bavičů vzrostlých okolo "super"star v oblibě, tahle dvojice dokázala z večeru učinit večer zábavný. Krom jedné výjimky (asi Ben Cristovao dle komentáře ghatose, ale raději to jméno zase rychle zapomenu) i zpěváci byli vybráni vcelku dobře, takže celkově palec nahoru. A jednu hvězdu navíc za to, že moje favoritka číslo dvě skončila druhá.:) ()

solver

plusy+ úvodní tanečníci, druh plavek, TV Prima, no Gott .... mínusy- vnucování vnitřní krásy, o kterou vůbec nejde (chyběl jen světový mír), Cristovao, ozvučení. Bedňák, co jim dal obráceně stolek působil jako připravený vtip, i když asi nebyl. Vtipný byl moment, kdy jedna dívka prohlásila, že přítele má i nemá - asi se připravovala na to, že vyhraje. Nestalo se tak. http://www.ceskamiss.cz/miss/2015/ceska-miss ()