Clockwork

všetky plagáty
Krátkometrážny / Horor
USA, 1978, 7 min

"Kraťas" z počiatkov tvorby Sama Raimiho, režiséra kultového The Evil Dead.
Stávame sa svedkami boja o prežitie osamelej ženy, ktorú príde navštíviť nie práve najpríjemnejší spoločník... (brutale)

eye candy

Aplikoval jsem na sebe Raimiho 7 minut nudy a mohu potvrdit, máte-li naléhavou potřebu zkazit si náladu nějakým hodně nesmyslným nesmyslem, pak jste na správný adrese. ()

prasacimor

Nech je film akokoľvek krátky, na pointu by priestor ostať mal. Nebudem v tom hneď vidieť veľké umenie len preto, že to je ranná tvorba Sama Raimiho a náznak hororovej atmosféry. Hudba výstižná. ()

The Viper

Je fajn vidět začátky Raimiho a jeho kraťas, na kterém je vidět, že si na něm dal záležet, i když to vypadá spíše jako home video. Okořeněné lehkám morbidním humorem a slušná jednohubka na pár minut. ()

Anderas

První polovina ještě celkem ujde, má styl a atmosféru, nic z toho se už nedá říct o zbytku, který je nutným ústupkem zvědavosti divákově. ()

gocatgo

Jen pro Raimiho fanoušky. Vygradované napětí na sedmi minutách, hodně zajímavá kamera a efektní pád ze schodů, za který by se ani Srstka nestyděl. Každý nějak začínal. ()

Ingwio

Zaujimavý počin. Musím súhlasiť s Eldrickom, prvých 5 minút to bolo ako z Halloweenu, no potom prišiel záver, ktorý sa mi sem moc nehodil. Záver vyšperkovať a mali by sme tu parádneho kraťasa. ()

Hrobař

Psycho hudba a VHS kvalita ke shlídnutí na tubě. Docela dobrá atmosféra, pár náznaků kam by se mohl ubírat celovečerák takže není důvod proč ty hvězdičky mírně nenadhodnotit. ()