Tato černá teenage komedie pojednává o třech spolužácích, kteří chtějí udělat ten nejlepší mejdan pod sluncem, aby zapůsobili na své vysněné dívky. Kdo zasune a kdo se stane obětí brutální šikany? (ZNK Productions)

Rhod odpad!

Trápnejšie, nevkusnejšie, nevhodnejšie, amatérskejšie, hnusnejšie a pod. som od Čechov nikdy nevidel a verím, že už ani nič horšie neuvidím ... neviem, asi nám tu začali hodnotiť desaťroční .. inak si to neviem vysvetliť!! ()

rigby

Hodně hodně černá komedie. Divák na to musí mít žaludek, jinak po pár záběrech odejde. Občas je to opravdu hodně hnusné, občas "jenom" ujeté. Chápu, že někomu se tohle "umění" může líbit, proto nedávám rovnou Odpad. ()

Janda Panda odpad!

Co to bylo za s*ačku?! Jak to může mít tolik procent?! Naprosto nereálné, nechutné, nějaký psychologický vývoj postav nulový, prostě hnus! ()

superzurda

Na filmu je dost znát, že se jedná o hobby záležitost s neherci a omezeným rozpočtem. Nicméně i přes mnoho chyb ten film dává větší smysl než většina českých komedií posledních let. ()

hony23

Je to perverzní, naprosto úchylná peachovina, ale tlemil jsem se tomu od začátku do konce. Vlastně si ani nepamatuju, kdy jsem naposled slzel smíchy u české komedie. To co se nepovedlo zvučným českým režisérům, kteří měli k dispozici desetilionové rozpočty a nejlepší herce, to dokázal s partou kamarádů a za pár drobných pro většinu národa neznámý týpek. Netuším teda, v jakých drogách celý štáb jel, ale důležitý je výsledek a ten mě nadchnul! ()

exlax

Jako mně se to líbilo, a hodně, dokud nevypukla ona party. Což ve filmu s názvem Párty Hárd celkem považuju za mínus. Až na jednu věc se tam nedělo nic zajimavýho a všemu dala korunu scéna před titulkama - fakt totálně zbytečná kravina. Ale Martyho humor fakt cenim a do 40. minuty jsem uchcával smíchy celou dobu. Jen škoda, že to nijak zajímavě nevyvrcholilo. ()

Rian_witcher odpad!

Česká verze "Prci, prci, prcičky" není ani vtipná, ani dobře natočená. Vede ovšem jednoznačně v nevkusu, hnusu a vtipy z Kameňáků jsou proti "vtipům" z Párty Hárd vrcholem intelektuální vyspělosti. Z herců nelze vyzvednout výkon žádného z nich, snad proto, že to je zřejmě sbírka amatérských joudů z ulice. A i když se Česká republika chlubí děvčaty krev a mléko, žádnou krásnou či alespoň sympatickou určitě ve filmu neuvidíte. ()

zigy odpad!

to nejhorší z teen komedií....nechápu ...jen fekální humor, ne erotika.....na posledních 15 min už prostě nemám....amatérismus nejhorší... ()

Kushina

To je prostě neskutečná sračka :D Kdybych to měl hodnotit jako kvalitou filmu, tak to jsme na odpadu, ale když to vezmu z tý divně komediální úrovně, tak je to prdel jak svině a fakt nechutná podívaná, kterou by měl vidět každý, kdo nemá slabší žaludek. 35% ()

Naghavi

Z mého pohledu dluží Český Lev panu Pohlovi další kilo...Na to, že tento hodinový film vyšel na čtvrt mega, tak to tedy klobouk dolů...Vy, co tu hážete odpady, máte pravdu...Opravdu už jste asi na to staří...🤷‍♂️ ()

kritkMd

Film který si nehraje na AAA produkci a celkovou kvalitu, ale přitom na svoje poměry velice nadchne. Zápletka je jednoduchá, hudba prakticky žádná a některé střihy musel dělat někdo na květáku. Ale i přesto zhlédnutí tohoto filmu nelituji, naopak si ho často pouštím znovu. To že ve filmu nehrají profesionální herci, ale random lidé z Rumburku (někteří prý byli placeni dokonce pikem) nemá člověk šanci poznat. Herecké výkony jsou špičkové a scénář je naplněn až k prasknutí skvělými vtipy. Samozřejmě zde nechybí Řezníkův prasácký a úchylný humor, takže jsem se smál i po 5. přehrání. Hlášky z úst skoro každé postavy si musím nadále opakovat. Geniální. ()

Emperor1

Kdyby to celé nepůsobilo tak amatérsky (měl jsem celou dobu dojem, že koukám na nějaký studentský filmík), asi bych tomu dal i bod navíc. Ale o formu zde vlastně asi nejde (copa v tomto ohledu nabídne dvojka?). Dějově celkem o ničem do doby, než na párty dorazili skuteční znalci hedonistického pojetí života, jednotlivé postavy měly skutečné charisma, vybraný vkus a styl, jistě by si zasloužily více prostoru, v podstatě celý snímek by mohl být jen o nich a o jejich zálibách, bral bych to i jako formu dokumentu. ... "Zmrdáme se jak čůráci!" (František Ringo čech) ()

jjjerry

Uf to bylo přemání to dokoukat. Dialogy šroubované jak z Bravička. Nechutnost kydaná na sebe do větší nechutnosti. Vtip nula nebo negativní až na laborku a samotnou party. Možná jen hudba byla místy fajn. Spíše je to takový slepenec klipů podobbný Kameňáku ale z opačného konce vtipu. Jediný Troška na té party chyběl... ()

Teachman odpad!

Námět a zápletka: 1/10 ... Vizuální stránka: 0/10 ... Soundtrack: 0/10 ... Didaktický potenciál: 0/10 ... Celkový dojem: 0/10. Podle mě jeden z nejhorších filmů, který byl kdy natočený. ()

PanPyzamo

Od začátku až do konce jsem se neskutečně bavil. Českej Projekt X, jak se patří. Hodně to pro mě tahal Adam Ernest jako Pája. Supr postava, která vždy pobavila. Také se mi líbilo, co vše se film nebal ukázat. Tohle byla pro mě trefa do černého. Přesně takové komedie miluji. Jediné, co to sráží je délka. Škoda té jedné hodiny. Na jednu stranu to rychle uteče a vy se tak na hoďku odreagujete a pobavíte nebo aspoň já. Tento film podle mě osloví spíše mladší publikum, ale kdo ví. Každý má svůj vkus pro humor. Já jsem pobavil velice a ta hoďka pro mě rozhodně stála za to. Za mě nadprůměrný film, který doporučuji fandům takových komedií. 6/10 ()

fandimir odpad!

Odporná a nesmyslná blbost, jako dobře, párkrát jsem se zasmál, ale za ty nechutnosti, sraní na zem a prcání vlastního fotra to fakt nevidím ani na tu jednu hvězdu. Strašná píčovina. /10%/ ()