Tato černá teenage komedie pojednává o třech spolužácích, kteří chtějí udělat ten nejlepší mejdan pod sluncem, aby zapůsobili na své vysněné dívky. Kdo zasune a kdo se stane obětí brutální šikany? (ZNK Productions)

chaturga

Neskutečná česká prasárna, která zezačátku dost bavila, ale pak už vůbec.... Nepochopil jsem to napodobování z legendární Mandragory, což mě popravdě i dost zklamalo a nasralo... Za mě žumpa, které ovšem odpad nedám z nějakého nevysvětlitelného důvodu. ()

Hellknight12

Nedávna premiéra. Za mňa je tá najzaujímavejšia a najsilnejšia CZ komédia za posledné roky. Film nie je zlý a príbeh je takmer neexistujúci. Film je krátky má len 62 min. Dĺžka filmu je tak akurát a snaží sa využiť na 100% svojho času dosť sarkastickým a čiernym humorom. Hudba je dobre zvolená. Celkové hodnotenie za mňa je 65%. ()

LordMysti

Ve svém žánru prostě masakr :). Pokud se mám pobavit tak mi tento druh humoru nevadí. Prostě hodně zajímavé překvapení tento film :). ()

rublik05

Ačkoliv jsem čekal, vzhledem k autorovým přechozím počinům, malinko větší nářez, Párty Hárd je i tak dost nechutná a přihlouplá podívaná, až se divím, že film odkoupil zrovna hyperkorektní Netflix, to jsou mi ale paradoxy. Každopádně se opět jedná o typickou práci Martina Pohla, tentokrát s lepšími herci a do jisté míry i profesionálnějším zpracováním, humor tradičně nepřekvapí svou nechutností, občas slušně pobaví, představoval jsem si však mnohem větší porci dobrých vtipných scén. Osobně bych snímek zařadil někam mezi prvotinu Život není krásný a Máma má raka. Párty Hárd beru spíše jako takovou menší přípravu na Párty Hárder, u kterého doufám, že mě dle dostupných recenzí pořádně vystřelí z trenek. 4/10. ()

Wyrdas

Bez sebemenšího sarkasmu se zde jedná o jedno z nejlepších Československých děl poslední dekády. Rozhodně otcovská výchova jak má být - z toho si berme všichni příklad. Fet, chlast, kundy jak z porna, prdele, péra i ten fekál bych zkousnul a u některých kůží i solidně zamlaskal, nicméně ten uherák byl moc i na takového starého prasáka, jako jsem já. A tak jedno kolečko odkrojím, jinak je to ale perfektní násyp. PS: Nezapomeňte na pod titulkovou scénu. Sever drží spolu, PARTY HÁRD! ()

Sugeno

Nevím jak to napsat, ale do zhlédnutí tohoto filmu jsem myslel, že mě již nic nepřekvapí, ale toto to byla "extra třída" ! ()

Likan7

Asi mi ten umělecký zážitek unikl...naštěstí. Tohle je hnusná a trapná sra*ka, stejně jako Pohlova muzika. Jedna * za rozuzlení párty, to bylo fakt vtipný. ()

gemi

Tak to je drsná aviváž. Mísí se tu dětská naivita s brutal-fekal nechutnostmi typu otcomrdství. Prostě jako když si pár studentů FAMU během pařby narychlo spíchne kontury scénáře, druhej den to ještě s pořádným zbytkáčem natočí a většinu věcí prostě vymyslí přímo během natáčení. ()

departed

Project X po Česku, akorát s přidanou hodnotou s příchutí hoven, análního znásilňování, perníku, instantního sraní při pohledu na sraní, chlastu a hlavně chcaní do huby. Vše v jednom filmu bez kompromisů. Řezník se s tím nesere a myslím, že všichni zúčastnění si natáčení výhradně užili, i přestože pro některé to natáčení ani nebylo, spíš taková každodenní rutina. ()

hospoda96

Moc nevim co k tomu napsat, tak napíšu jen, že je to jednoznačně druhý nejlepší film od Řezníka, ale podruhý to asi vidět nepotřebuju. ()

G04T

Hodina utekla jak nic a já se skvěle bavil. Téma tohodle filmu už tak silný není, ale ty hlášky jsou fakt skvělý. Odkaz na Mandragoru se mi fakt líbil. U tohodle filmu je jasně vidět Martyho progress. Když si vzpomenu na to, kdy jsem poprvé viděl ZNK nebo Jehovovu pomstu, tak to byla jasně viditelná amatérská záležitost. Škoda že Party Hard není delší a ten konec to byla ale pičovina! Jsem se málem pochcal. ()

Knor

Márty nezklamal, je to prdel jak hovado. Hodně nechutností, úchylností a lidskejch tekutin. A každej kdo je tak trochu úchylák a má rád srandu bude nadšenej. Je to píčovina, ale sakra zábavná, tuhle tvorbu je třeba podporovat a né ty novodobý český sračky o ničem :-) ()