Tato černá teenage komedie pojednává o třech spolužácích, kteří chtějí udělat ten nejlepší mejdan pod sluncem, aby zapůsobili na své vysněné dívky. Kdo zasune a kdo se stane obětí brutální šikany? (ZNK Productions)

fandimir odpad!

Odporná a nesmyslná blbost, jako dobře, párkrát jsem se zasmál, ale za ty nechutnosti, sraní na zem a prcání vlastního fotra to fakt nevidím ani na tu jednu hvězdu. Strašná píčovina. /10%/ ()

Fender

Naprosto ujetá srajda, která působí lacině, ale nebudu lhát, humor byl mnohdy jinak i vtipný a fakt jsem se bavil, je to prostě jak z jiného světa. Marty si prostě na nic nehraje a jede si svoje, to fakt oceňuju, ač teda nejsem kdovíjaký fanoušek fekálního humoru a nepřijde mi to zas tak vtipné, tak ale třeba jeho Martyho Frky miluju, jeho zpracování dvojsmyslů je geniální. ()

Cringy_Tommy

Je to prostě totální úlet, to se dalo čekat. Problém mám ale v amaterském zpracování a to že to zkrátka nebyla taková prdel jak jsem myslel. Každopádně jsem se ale parkrát pobavil. To je prostě ten Pohlův humor a ne vždy mě pobaví, avšak věřím že spousta lidí si film užije 5/10 Edit: Je to prdel 6/10 ()

Lucas005

Příjemná rodinná podívaná o trampotách mládí a zkušenostech stáří. Typicky česká jednoduchá karikaturní variace na Prcičky se sympatickými hlavními hrdiny, moudrým mentorem, charismatickým zápohhhákem a občas až děsivě známou školní atmosférou, která se ovšem v druhé půlce trochu vytrácí ve prospěch mnohem bizarnější podívané. Vše je pravidelně doplňováno náhodnými a někdy vcelku zbytečnými nechuťárnami, které ovšem k mistru Pohlovi už tak nějak patří. Nakonec dosti příjemná poloamateřina, co zahřeje převážně v jistých tělesných partiích. ()

Lendak

"Mi casa, šuká sa."_____ Nechutné, zvrátené, ohavné, nemorálne, morbídne a fekálne. Presne podľa môjho gusta. Také záchvaty smiechu som naposledy zažil u Borata. ()

poleno

Snímek je celkově fakt pecka. Doporučuji zhlédnout, zvlášť, pokud se Vám Martyho humor a styl vyprávění líbí. A mimochodem, HROZNĚ mě potěšilo zapojení Peťana a STNa do filmu, stačí jen hledat. ()

semo99

Strašná pyčovina... Ale fakt strašná... a pritom to dlho malo naozaj dobrý potenciál...škoda, že ním v závere premrhali... ()