Láska a příšery

• USA Love and Monsters (viac)

Sympatický smolař Joel přežil apokalypsu, při které Zemi ovládly příšery. Po sedmi letech ale opustí útulný podzemní bunkr a vydá se najít svoji bývalku. (Netflix)

indiDan

Láska a příšery je velice příjemným překvapením, které funguje ve všech směrech. Žánry lehkého hororu, komedie a romantiky jsou do sebe spojeny zajímavým způsobem a spolu se svižným tempem dávají dohromady jeden povedený celek. Postavy si lze velice snadno oblíbit a divák se o ně dokáže bát, kdykoli se střetnou s nebezpečnými příšerami, jejichž design je povedený a nápaditý. Pravdou sice je, že podobnost se Zombielandem je místy možná až moc velká a hudební doprovod mohl být sem tam trochu výraznější, tady to ovšem s výtkami v podstatě končí. Přestože je snímek zasazen do postapokalyptického světa, je nabitý velkým optimismem a zároveň určitým poselstvím, což spolu s funkčním humorem ve výsledku znamená, že pokud má člověk rád lehce hororové komedie a pořádné dobrodružství, tak by ho film Láska a příšery rozhodně neměl zklamat. ()

petopetovic

Příjemný filmeček takhle hezky k večeru, nejedná se o nic světoborného, ale film zároveň ani neurazí, krásné nápady s monstry, sice hodně jednoduché zvraty a i hlavní dějová linka, ale beru to tak že nejsem cílová skupina. Krásný snímek na zpestření večera. ()

HighInTheSky

Tohle nepochopíš...myslel jsem že to bude totální hovadina a pak...jsem čučel s hubou otevřenou, že je to tak kurevsky dobrý. Zas jeden z filmů u kterých jsem nechtěl aby byl konec. Baví od začátku do konce. Skvělej odpočinek tun sračkoidních filmů se zombíkama. ()

Star Wars: Rogue Squadron našlo scenáristu

Star Wars: Rogue Squadron našlo scenáristu

27.06.2021

Prvním novým Star Wars filmem po skončení ságy o rodině Skywalkerů by se měl stát Star Wars: Rogue Squadron, který chystá režisérka Patty Jenkins (Wonder Woman). O ději se zatím příliš neví, jen že… (viac)