Tenkrát poprvé

• USA Never Have I Ever
USA, (2020–2023), 19 h 5 min (Minutáž: 22–33 min)

Kamera:

Rhet Bear

Maitreyi Ramakrishnan, Poorna Jagannathan, Ramona Young, Martin Martinez, Mark Collier, Isai Torres, Adam Shapiro, Lee Rodriguez, Gilberto Ortiz (viac)

Američanka indického původu prodělala traumatický rok a teď chce hlavně místo outsidera být oblíbená. Jenže kamarádi, rodina ani její pocity jí to neulehčují. (Netflix)

Recenzie používateľa Marze k tomuto seriálu (3)

Tenkrát poprvé (2020)

Seriál se věnuje sexuálním a etnickým menšinám. Bohužel obvyklými schématickými korektními postupy bez originality. Je to dost neokázalé, ale trochu to drhne. Hrdinka řeší jednu událost za druhou, hádá se, má špatné nálady , protože má v hlavě teenagerské zmatky trauma a úzkosti. Poctivě odvedené prostředí seriálu je zalidněno indickými emigranty, kteří se seznamují se sexem. Hlavně že o něm mluví.Naštěstí to není drama, ale komedie. Seriáll nejvíce ocení náctiletí, protože se do svých seriálových hrdinů dokáží vcítit. Určitě to jsou jejich vzory, protože mají větší charisma a sebevědomí. ()

Pilotní díl (2020) (S01E01)

Některé postavy se mi zdály ploché a jejich problémy byly jen naťuknuté. Ale určité bude seriál pokračovat. Zápletek je zde několik a vždy kolem hlavní hrdinky, která je určitě divákům sympatická přes své chyby. Všichni jsou na sebe hodní. ()