Necrotongue

Šestá epizoda byla skvěle vyvážená. Tvůrci namíchali perfektní mix komedie, dramatu i romantiky, který výborně fungoval a přinesl nový úhel pohledu na jednu z postav. Díl byl taky pěkně náročný, během padesáti minut jsem absolvoval dvě večeře a jeden večírek, ale zvládl jsem to! ()

castor

„Britský homouš a chlípná matka? Do jakého pekla se to chceš přiženit?“ Taylor se vrátila domů a Eli má k upřímnosti docela daleko. A hlavně tají, co by mohly způsobit prášky, které měly podpořit jeho psaní. Rob si uvědomuje, co všechno pro něj jeho manželka nezištně dělá, ostatně o to Beth Ann šlo. Než se zase něco pokazí. Vztah Simone a jejího homosexuálního manžela se krapet zaseknul, respektive nikam se moc neposouváme. Až do předsvatebního setkání s ženichovou stranou… Série je za polovinou, znovu jsme svědky tří pohřbů, u kterých naši hrdinové sehrají méně či více podstatnou roli. Tři milostné trojúhelníky rozhodně nejsou nijak intenzivními studiemi postav, ale jsou dostatečně komplikované, aby udržely diváka ve střehu. ()

Lilith03

Skvělá epizoda, která přinesla spoustu zábavy, napětí i romantiky. Moc se mi líbí, jak se rozjíždí příběh ze současnosti, je zajímavé i to co se děje v osmdesátkách ikdyž je pravda, že ta jejich dcera mě štve a příběh ze šedesátek jako vždy skvělý. Oceňuji zapojení nových postav a zvláště zapojení nového prvku a to domácího násilí. Moc často se to ve filmech/seriálech nevidí. ()