Lilith03

V tomto díle pro mě vedla Beth Ann, ale vlastně i ty ostatní linky jsou fantastické. Díl byl sice trošku slabší, ale stále dobrý. Musím ocenit to, jak si seriál drží kvalitu a cením skvělé střihy. ()

castor

Beth Ann zajistí, aby měl manžel po celý večer pracovní povinnosti, Taylor štve velký dům, který si nemůže dovolit, protože její drahý dva roky neprodal scénář. Navíc se obává, že Jade pláchne s jiným párem. A světácká dámička Simone zajíčkovi Tommymu dokonale podlehla. Vítězný tým se nemění, respektive tvůrce Marc Cherry, který stojí za „podobně laděnými“ Zoufalými manželkami či hispánskými služkami Devious Maids, znovu nabízí zajímavé postavy, šťavnaté momenty i nenáročný (svérázný) humor. A brzy samozřejmě zvraty. Nic vážného, nic ambiciózního. ()

Necrotongue

I když se mi třetí epizoda zdála být zatím nejslabší, neměl jsem chuť jít pod čtyři hvězdičky, protože jsem se i tentokrát dobře bavil. Pravda, tempo se ve všech třech časových úrovních znatelně zpomalilo, nejvíc mě asi pobavil plán Beth Ann a nakonec jsem nebyl nespokojený. ()