Z vesmíru na Zemi dopadne obrovský artefakt. Do čela mezigalaktické mise, která chce vypátrat jeho původ a jako první navázat spojení, se postaví Niko Breckinridge. (Netflix)

Kosik8 odpad!

Asi nejhorší seriál, který jsem i přes příšerný děj a zpracování dokoukal do konce. Námět a nápad je to skvělí. Bohužel už po druhém díle zjistíte, že tohle nebude dobrý seriál. Ve vesmíru se vlastně nic pořádně neřeší, maximálně lidské vztahy posádky, která je tedy hodně diskutovatelná.. Sem tam nějaká planeta a zhruba tak maximálně 5 minut napětí za všechny díly. Seriál totálně předvídatelný a bez trošky kreativity je zabit nudným vyprávěním. ()

Matrix44 odpad!

Psychicky labilný a duševne nevyrovnaný ľudia boli ako to najlepšie čo Amerika má, poslaní do vesmíru aby zachránili ľudstvo. Wau, nemám slov :( A to nehovorím o príšernom scenári, kamere, réžii, CGI a o katastrofálnom výkone extrémne nesympatických nehercov. ()

Lvísrdce

hned ze začátku to vůbec nedává smysl. Posádka volá s rodinami, ale kupodivu žádné,ani zásadní rozhodnutí nekonzultuje s řídícím střediskem. Když zjistí, že jim nefunguje stáze a že budou muset být řadu měsíců vzhůru, tak nikoho nezajímá, jestli mají dost jídla. Jestli to takhle bude pokračovat dál.... ()

Hansolo35 odpad!

Opět další naučný (tedy naučný ve směru, kterým se nyní otáčí kormidlem) seriál, ale tohle je fakt nekoukatelný. Hlavní hrdinka vypadá jako opice, její obličejová gymnastika vůbec nesouvisí s dějem a jako bonbonek odložila svršky. No fuj. Nic proti kulturistkám. Komu se to líbí, ať zajde na závody kulturistek. Ve filmu se mi z toho zvedl kufr. Koukat se na ten podivný slepenec nedalo. Dostali jsme se jen ke schůzi, kde místo co by řešili odchylku z kurzu a problémy s tím související, tak debatují "zda jim vadí". Chvíli jsme nevěděli, CO jako jim má vadit. Oni řeší svoje společenské vztahy. Nějaká odchylka od kurzu tuto LGBTQ komunitu absolutně nezajímá. Vypínám. ()

ivour

Je to špatné, bohužel ne dostatečně špatné, aby se tím člověk alespoň bavil. Možná je nefér hodnotit po jednom díle, ale víc nezvládnu. Špatná kamera, děsní herci, scénář ani nemluvě. Pořád omílají dokola jak je to straašně důležitá mise, ale byla na ni vyslána naprosto nesympatická velitelka ( i když zjevně má zrovna ona s někým vyjednávat), modelky a parta puberťáků. za celou dobu jsem nepochopila k čemu tam jsou, protože za tu hodinu se zvládli jenom hádat a čučet do tabletu. Pořád jsem si říkala wtf, tady mi asi něco uniká... ale zjevně ne, tohle je prostě vše. ()

Paajiik

Dostal jsem se k druhé sérii a po několikaleté pauze jsem si zopakoval i sérii první. Maraton mi trval 15 hodin a maximálně jsem si ho užíval. Negativní hodnocení tady jsou asi často od lidí, kteří to vzdali po prvním díle, který není top start, i když ani s ním osobně problém nemám. Seriál je zajímavý v tom, že na jednu stranu (ne pejorativně) vykrádá obrovské množství sci-fi témat a námětů, v něčem mi připomíná Stargate: Universe, ale i další a druhá sezóna je dost zajímavá, je fajn vidět po létech témata, která si pamatuji ze sci-fi z dětství. Doufám, že se dočkáme kvalitního pokračování v podobě sezóny další. ()

jethrotull odpad!

Klasicka mustra sci-fi filmov a serialov poslednych rokov. Posadku vzdy tvoria najvacsi dementi a prijebanci na planete Zem. No a samozrejme na Netflixe by to nemohlo byt bez znacneho zasupenia LGBT. Pozrel som 3 casti a musel som skoncit,lebo by ma slak trafil z tejto zhovadilosti. Absolutny odpad a zumpa. ()

ReichelTomas

Skvělý seriál, a to jak po obsahové, tak po technické stránce. První řada má sice velmi slabou první polovinu, kdy se téměř nic neděje, nicméně ke konci se kvalita velmi zlepšuje. Vše vrcholí druhou sérií, která má vynikající scénář. Daleko více než v první řadě se v ní setkáváme s Achaji, celá řada je vlastně o nich. Bohužel se v ní hodně obměňuje obsazení. Ale linka s achaji to téměř až vyrovnává. Kdyby byla ještě jedna řada, s nadšením bych ji shlédnul. ()

huhuhu783

Jestli chcete rasově , transgenderově ,lesbisticky a polygamně a vyváženou feministickou sračku ,tak jste narazili na správný seriál a hurá na něj.Výron v noze mě k němu přivedl.A  co sem viděl?Nekonečně dlohý kecy v klecy a když je člověk začně přeskakovat,tak o nic nepřijde. No a na konci první sérky vám bude úplně u p*dele co ti Acháti chcou.Protože druhou lajnu si dáte jedině po lobotomii a na tu nehodlám jít.Proč 2 hvězdy. Za nápad a vizualizace zbytek je odpad ()

Saxicola

Železo se váže na bór a vytváří proteinovou strukturu.//Zapněte rychlost světla.//Vyléčíme se z viru gama zářením.//Už jsme v souhvězdí Psa? Ne jsme u Síria.// Tohle je zhruba všechno, co jste o téhle zběsilé slátanině potřebovali vědět. Jednu hvězdu dávám za dobrý nápad využít paralelně dvě linie: snahu rozluštit vysílání artefaktu na Zemi a vesmírnou výpravu. Z toho šlo udělat mistrovský kousek. Jenže to by nesměl scénář psát retardovaný orangutan, kterému předtím někdo pustil Příchozí a Vetřelce. ()

NunchakuMan

Opravdu jsem dlouho přemýšlel nad tím, jak hodnotit. Má recenze obsahuje spoilery, takže kdo neviděl, nepokračujte ve čtení. Miluju vesmír, ale tenhle seriál ze začátku (cca do 2 dílů) vypadal jako serióznější. Pak to ale nabralo na obrátkách, které to všechno zkazily. 1) Ve vesmíru není slyšet zvuk (není médium, které by ho neslo. Ve filmu jsou vesmírné výbuchy a furt něco. Tohle ale byla drobnost. 2) Pro mě zásadnější: Velmi malá pravděpodobnost, že nějaká planeta obsahuje veeelmi podobné složení naší atmosféry, na které jsou naše plíce zvyklé (nejen kyslík), žádné škodlivé plyny. K tomu se zmenší pravděpodobnost ještě o stejný atmosférický tlak jako na Zemi (nižší = riziko vaření krve a sliznic na těle, vyšší = riziko rozmačkání). K tomu se ještě zmenší pravděpodobnost na stejnou gravitaci jako na Zemi (vyšší = velmi obtížný pohyb, člověka by to rozmáčklo na zemi, nižší = odlétnutí do vesmíru). K tomu nižší pravděpodobnost teploty jako na Zemi (vyšší = uvaření, nižší = zmrznutí). A spousta dalších faktorů jako blízkost ke hvězdě, ochrana před nežádoucími typy záření atd. V seriálu střídali jednu planetu za druhou, které tohle vše splňovaly... wtf? 3) Celá posádka se chovala místy fakt dětinsky. Nejen že se neustále hádali (v praxi několikaměsíční ponorka pro dokonalý fit a studium týmu), ale neustále tendence se obětovat, každý chce být hrdinou. 4) Několikanásobná rychlost světla. Vážně? Neuvěřitelné množství energie by bylo zapotřebí urychlit malou kuličku na relativistickou rychlost, co potom několikaset tunovou loď? K tomu ještě ta energie, která ochraňuje loď před nárazy a doslova olizováním hvězdou žhavější než naše Slunce. 5) Umělá inteligence, která se zamiluje do někoho z posádky. Aby toho nebylo málo, dopřeje jí sex kdesi v její mysli a po tom, co dostane kopačky, tak trucuje a nechce poslouchat příkazy, dokud se mu člen posádky neomluví a UI mu neodpustí. Dovedu si představit, jak škemrám Windows, aby něco spustil a on mi nakonec odpustil a spustil to. 6) Poslední je spíš takový můj povzdech, u naprosté většiny dílů mi přišlo, že se vůbec nic nedělo a nejzajímavější to bylo 5 minut před koncem a 5 minut po začátku. Pár výjimek tam bylo, ale jinak to na mě celé působilo jako Hvězdná brána, kde taky lítají z planety na planetu, všechny jako naše Země, jen jiní "obyvatelé". Abych nebyl jen kritický, určitě za tím musela být spousta práce a kdyby tam nebyla vmísena ta dětinskost a pár blbostí, dal bych určitě víc. ()

Aceboris

Takže Netflix opäť  " zahviezdil ",  Čo nám tu opäť pretlačajú. ----------------- 1. Influenserka je brutálne dôležitá, lebo má followerov 2. Homosexualita opäť praská vo švíkoch ( Rozhovor dvoch chlapov, Berny chcem mať s Tebou deti ) 3. O potrate rozhoduje zásadne žena 4. Obetujem svoje dieťa pre blaho zeme , to ako vážne, Američania, v dnešnej dobe nemám ten pocit ??? ---------------- Celkovo k deju, je to scifi zlátanina , hlúposť a tuposť. Ten scenár a tie dialógy, ako to vážne ??!! O čo sa vlastne Netflix pokúsil, to že tam skryto pretláča niekoho agendu?? To, že chcel ponúknuť kvalitné sci-fi ??? Iný život je nakoniec umelá inteligenica, niekedy som si pripadal ako v niektorej z častí Staragate, alebo Star Trek akurát v omnoho horšej verzii.  Neviem ako sa vôbec Netflixu podarilo dať do jedného seriálu také veľké množstvo nesympatických ľudí v tak amatérskom podaní. Fakt , že keď niekto z nich zomrel mi to bolo , ale maximálne jedno. Dúfam, že tento brak už nebude mať žiadne pokračovanie. Za mňa 1/10 ()

pupidup

Da se ne to koukat s pretacenim... homoklady, travestita to.. a dalsi zbytecne vesmirne kreatury si odmysleje. Technicky dobře udelane... a libila sei i hudba. Zejmena The Void - Muse . Dej obcas usel..Hlavni hrdinka mi tez uplne nesedla...jeji manzel total hruza nesympatic. ()