Půlhodinová groteska se slavnou dvojcí Laurel a Hardy. První půle je zaměřena na Stana, kterého bolí zub. Oliver se mu snaží všelijak pomoci. Nic nepomáhá a tak ho vezme k zubaři. Tato část grotesky byla o 15 let později použita v I CAN HARDLY WAIT se třemi hlupáky. V druhé půli jsou oba hrdinové omámeni rajským plynem a autem způsobují zmatek na silnicích, kde narazí na jednoho dopravního policistu. Ten to s nimi myslí dobře, ale jeho trpělivost s nimi nakonec přeci jenom přeteče. (Mol)

woody

Stana rozbolel ve tři hodiny ráno zub.Olie mu ho chce vytrhnout starou dobrou metodou ,,zub na provázek,provázek na dveře"kterou však probudí celý dům.Na druhý den jde Stan s Oliem k zubaři.Ten se však splete a Oliemu v narkóze vytrhne zub.Když se Oliver probudí zjistí že nemá zub a Stan že má kleště.Vznikne z toho rvačka,Oliver pustí rajský plyn a následuje jedna z nejlepších scén v dějinách grotesek kde se oba dva řechtají a nemůžete se taky neřechtat. ()

Morloth

Nevím proč, ale tato dvojka mne zatím příliš nebaví. Trhání zubu je sice doprovázeno řadou zajímavých gagů, ovšem ve snímku mi přeci jen něco scházelo. Co to jen může být? Musím však uznat, že sestřičky u pana doktora byly celkem kočandy. ()

Iggy

Česky Chechtavá nemoc. Stana bolí v noci zub a tak se ho s Oliverovou pomocí snaží vytrhnout, ale málem zdemolují byt a ještě dostanou vyhazov od domovníka za rambajz. Vydají se k zubaři, ale Stan má takový strach, že mu Ollie musí názorně předvést, jaká to je pohoda sedět v křesle a že to hned bude, což se mu taky následně stane. Pak se chce Stanovi pomstít, ale při rvačce se nadýchají rajského plynu a dostanou záchvat smíchu. Naneštěstí pro ostatní motoristy se vydají do ulic autem a celý zbytek filmu ztráví vytvářením chaosu na křižovatce, čímž málem přivedou k šílenství nervního policistu Edgara Kennedyho. Laurel a Hardy se tomu všemu jen bouřlivě smějí. ()

Flego

Skvelá krátka groteska Laurela a Hardyho. Ako väčšina krátkych filmov populárnej dvojice, aj táto má dve roviny. V prvej prežíva Stan problémy s boľavým zubom a v druhej obaja opojení rajským plynom zablokujú križovatku. www.video.google.com ()

dopitak

The Lost Films of Stan Laurel and Oliver Hardy: The Complete Collection – Volume Five (1924-1929). První půlka za čtyři, část s rajským plynem sotva za dva. ()