Kate Bishopová se ocitne uprostřed zločinného spiknutí a přiměje Hawkeye vystoupit z ústraní. (Disney+)

HNTR

Zatím jsem stihnul jen první epizodu a musím říct, že to na mě působí líp než Falcon & Winter Soldier... Renner jako Hawkeye v důchodu funguje a je vidět, že je událostmi Endgame poznamenán. Kým si zatím jistý nejsem je Hailee, která mi zatím nepříjde moc sympatická. Vánoční atmoška z toho voní na sto honů, dokonce bych řekl i že z toho kouká Smrtonosná past. To mě baví, tak doufám že mě Hailee překvapí a rozjede se. ()

LadyRainier

Mně se to líbí, i když zatím se to rozjíždí. Já mám celkově ráda Clintovu postavu (a J.Rennera jako herce), takže jsem ráda, že je seriál, a ne původně avizovaný film. Ještě jsem zvědavá jak zakomponujou Clintonovu hluchotu, když v Avengers je to vynechané. ()

Camel91

Tj já se normálně nudil :O po zdejším hodnocení až jsem se divil.. Do konce to tady i někdo psal, že nejlepší úvod... pro mě jednoznačně nejhorší z těch 4 seriálů.. Vizuál samozřejmě boží ()

Zjewik

To vůbec nebylo špatný! Strašně jsem se bál, aby tvůrci neudělali stejnou chybu jako u FaWS a tím celý miniseriál poslali k šípkům. A zatím je to skvělý. Klidný tempo, rodinná atmosféra, zatím žádný nadpřirozený záporák a do toho všeho pohodlná Vánoční atmosféra. Vůbec bych si nestěžoval, kdyby se ani nic takovýho neobjevilo a šlo pouze o menší představení Kate Bishop a uzavření Hawkeyeovi minulosti. Jenom škoda menších scénáristických failů, který nezapadají do MCU universa (ale pořád nic, co by bortilo podstatu Endgame, jako samotný Endgame :) ). Jen tak dál. ()

jirikzaboj

Úvodní epizoda je opravdu hodně pomalá a skoro až zbytečná. Natahování úvodu je ale u MCU seriálů již standardem a proto není na místě dělat predikce, či unáhlené záběry. Throwback do New Yorku 2012 byl fajn, Clinton s rodinou je skvělé vykoupení po všech těch utrpeních a Kate Bishop se zatím drží sympatiemi zpátky a to i přesto, že epizoda patřila ji. Zápletku nelze zatím odhadnout, ale nebude se tu nejspíš konat nic zásadního. Nejlepší na epizodě je vánoční atmosféra. Ale to je jednoduché, vzhledem k odehrávajícímu se dějí v New Yorku. Stačí k tomu pustit vánoční píseň a v době adventu už je každý spokojený. Má to ale potenciál a už teď jsem zvědavý, jakou chemii mezi sebou budou mít hlavní postavy. ()

Dody345

Seriál se sice jmenuje Hawkeye, ale v tomto díle ho uvidíte dohromady tak 5 minut. Zbytek dílu sledujeme Kate Bishop a její příběh. Což upřímně řečeno není zrovna moc záživné. A rvačky Kate s různými padouchy jsou strašně umělé. Poznáte, že nejsou skutečné a vypadá to, že ty rány či kopance vůbec nebolí, což při sledování akčních scén není zrovna to co si přejete. Hawkeye je super postava, kterou mám rád už od prvních Avengers, a když jsem slyšel, že bude mít svůj vlastní seriál, tak jsem byl vážně rád a těšil jsem se. Když jsem zaslechl, že v něm bude předávat svoje pomyslné místo nové postavě, tak jsem se už těšil o něco méně, protože tohle předávání rolí už mě nebaví, já měl rád ty původní postavy. První díl mě tak docela zklamal. Takže doufám, že náš lukostřelec dostane v následujících dílech hlavní roli (přeci jen je to jeho seriál) a pořádně se nám ukáže. ()

Tom10000

1.díl 1.série. Mladá dívka jménem Kate coby dítě sleduje události okolo první společné bitvy superhrdinů, zvaných Avengers, při nichž zemře její otec. Už tehdy se nechá inspirovat mladým mužem s lukem, a po jeho vzoru, (aniž by o ní měl Hawkeye sebemenší tušení) se vydává na cestu přísného cvičení v nejrůznějších uměních, od kuku s šípy, po meče i karate. Jednoho dne, už v současnosti, má spolu se svojí matkou coby dospívající dívka s bohatým zázemím, přijít na večírek mezi americkou smetánku.Zvídavost ji zavede až na tajnou dražbu, kde se prodávají předměty ukradené Avengers. Mezi nimi se nachází i kostým hrdiny zvaného Rónin, náležící jedné éře Clinta Bartona, čili Hawkeyeho. Jelikož se schůze naruší násilným vloupáním a odpálením bomby, Kate neváhá a nasazuje si na sebe oblek, jenž ve tvářích zločinců znamená jistou zkázu. Kam se nyní vydá, je vydána na milost a nemilost osvaleným zločincům. Jediný, kdo jí může (napůl) zachránit, je právě Clint. Ten si nyní užívá odpočinku, a se svými třemi dětmi plánuje vánoční oslavy. Když ale v televizi uvidí neznámou osobu v jeho obleku, neváhá a vydá se za ním. Místo nebezpečného šílence, vyžívající se v jeho roli, ale spatří nevinnou, i když dost silnou holku (...). 95 procent, úžasný, a dosti výjimečně dobře zpracovaný začátek. ()