Loki - Season 1 (2021) (séria)

Na večné časy. Navždy. (S01E06)

(epizóda)
  • Česko Pro tok času. Vždycky. (viac)

Čas sa kráti a vo veľkom finále série idú Loki a Sylvie v ústrety osudu. (Disney+)

Tom10000

6. a poslední díl 1.série. Loki se se Sylvií dostávají do hradu Pána času. Místo toho, aby však našli hrozivou bytost usilující o jejich smrt, naleznou pradávného prvního Varianta. Ten se díky svým vlastním napodobeninám rozhodl skoncovat jednou provždy s paralelními světa a uvěznit dvojníky v jednom jediném. Nyní však nabízí oběma vládu nad celým Časem, a to sám o sobě. Oba dva tedy pojímají podezření. Ale nejenom kvůli němu, ale i na sebe navzájem. Sylvia nevěří Lokimu jeho dobrosrdečnost, Loki zase nedůvěřuje její důvěřivosti. Když udeří poslední minuta, přijde (z neznámých důvodů) pán času o svůj plán. Mezi hlavními hrdiny se strhne rvačka, ukončená vzájemným políbením a rozhodnutím Sylvie podlehnout svému svůdnému plánu. A zatímco zabijí černošského člověka, ocitá se Loki v cizí realitě, kde o něm nikdo nic neví (...). 65 procent, na hraně snesitelnosti, ale počátek slušný. Plus ískává vzájemné přátelství a vyvrcholení vztahu (krušné) mezi Lokim a Sylvií. ()