Loki zisťuje, aké má stíhaná Variantka plány s Úradom Časových Variácií (TVA). Loki má však vlastné plány, ktoré navždy zmenia osudy oboch. (Disney+)

swenyx

Zatím nejlepší díl, skvělá akce, varianta Lokiho actually překvapila a nebyla jen do počtu a akcí se fakt nešetřilo. Finální prostředí v cyberpunk-like stylu bylo úplně nejvíc. Keep it up. ()

Tom10000

3.díl. Loki se seznamuje s Variantou, která plánuje zničit celou TVA, a tím se dostat z podivného světa, kde žije již mnoho set let. Aby se s ní spřátelil, a tím si zachránil holou kůži, musí Loki najít způsob, jak se zbavit svého vlastního narcismu, jenž mu náhle velmi překáží, a taktéž trochu ustoupit. Sylvia, jak sama sebe na první pohled mladá blondýna nazývá, (herečce Sophii je 39 let) nevěří nikdy nikomu, a též jde svojí vlastní cestou. Nepřeje si s sebou přibrat další zátěž. To našemu černovlasému Bohovi falše imponuje, ale i dost vadí. Teprve ve chvíli, kdy oběma hrozí jistá smrt, k sobě najdou cestu. A, ač zázrakem, se do sebe zamilují. Tedy, alespoň on do ní, když na ně padá Měsíc a do jejich jasného skonu zbývá pár vteřin (o tom ale až další díl). 80 procent, o trochu lepší díl než minulý, ale stále slabší. ()

DavKom

Zatím celkem nuda. Na to, jaký má seriál potenciál, se drží dost zkrátka. Předpokládám vyústění v nějaké grandiózní finále a mindfuck cliffhanger, i tak je ale škoda, že zatím jsou díly povětšinou o ničem a děj plytký. ()

Vaelor

Tomík je charakterový herec, což se v tomto díle naplno ukázalo, protože ta akce tady hodně trpěla. Respektive, ona hodně trpěla obecně, protože v celém štábu asi není nikdo, kdo by se toho pořádně ujal. Navíc, z Lokiho se tady pomalu stává klasickej marvelovskej hrdina, a to není důvod, proč získal takovou oblibu. ()

Dody345

Tak docela zklamání. Ženská verze Lokiho je hrozná... nemá žádné charisma a pózu drsňačky, která zmlátí kohokoliv (ať jich je kolik chcete) ji moc nevěříte. Všeobecně jsou v tomto seriálu jen 2 sympatické a charismatické postavy a těmi jsou Loki a Mobius. Zbytek postav je pouze křoví a ve většině případů navíc docela nesympatické. A taky mě docela štve chování Lokiho, vždyť tady je po událostech v Avengers, takže by měl být větší hajzl a jinak se chovat, ale v tomto díle z něj udělali pouze hloupě zábavného idiota a to mě docela štve. Protože ta jeho původní verze by nenechala, aby se vůči němu ženská Loki takto chovala. Naopak pořádně by s ní v*jebal. ()