Šialenci na snowboardoch

• Česko Šílenci na prknech (viac)

Čtyři kamarádi Rick, Luke, Anthony a Pig Pen, kteří žijí v aljašských horách Bull Mountains, jsou velkými vyznavači snowboardu. Jdou z mejdanu do mejdanu, prohánějí holky, zkrátka dělají všechno pro to, aby měli fajn život. Když však zemře majitel městečka Papa Muntz, jeho syn Ted se rozhodne prodat hory lyžařskému magnátovi z Colorada Johnu Majorsovi. Tento plán vyvolá zděšení, protože zdejší hory by se tak proměnily v turistickou zónu plnou bufetů. A tak se čtveřice hrdinů s pomocí dvou Majorsových rebelantských dcer rozhodne podniknout všechno pro to, aby Bull Mountains zůstaly takové, jaké jsou. (oficiálny text distribútora)

zdeny99

Strašně nudná teenagerovská komedie, která si zřejmě hraje na SKI AKADEMY, ale jejich kvalit bohužel vůbec nedosahuje. A že by to měla zpestřit Victoria Silvstedt, která byla tou dobou na vrcholu své kariéry? To opravdu ne. Objeví se tam jen párkrát a stejně nic nepředvede. [6171. hodnocení, 156. komentář, 63%] ()

Aurus odpad!

Totální píčovina! Ani jednou sem se nezasmál a to sem u toho usnul nudou a to sem na to koukal ve 14:00. Příběh je totálně na piču a postavy jsou nesympatycké a hrozné! Hudba stojí za prd. Za mě 0/10. ()

Naushika.

Obzvlášť, když se srovnají s českou kopií, jsou tito američtí snowboarďáci mnohem sympatičtější, svěžejší... a ve chvílích, kdy je to blbé, méně telecí a ve chvílích, kdy je to srandovní, více telecí... ()

Author

Nestárnoucí klasika. Nedávno jsem to viděl znova v původním znění, a jak jsem dopředu tušil, bylo to ještě lepší. :) ()

sgt.paper

Tohle je nejlepší příklad toho klasického amerického humoru. Jestli vám takový humor sedí tak se vám ten film bude líbit a i když preferuji humor anglický, šílenci si našli místo v mém srdci. ()

salamandrr

Nadprůměrná komedie ve svém žánru, které navíc obsahuje kousky na prknech, zimní krajinu, hezký holky...prostě paráda... sochu papa manse bych chtěl domu, docela dobrá dekorace 8) ()

Lucas87

Musím říct, že v těchto parnech je to velice příjemná a oddychová komedie, na kterou se jednou za čas rád podívám znova. Nejvíce mě pobavila simulace smyku se spícím řidičem kdy roztočí auto s Lukem, a také vířivka s tryskou. Tohle je daleko lepší než naší snowborďáci v některých momentech, možná tato komedie byla pro ně námětem. Není nic lepšího než se dívat na tuhle srandu z prostředí Alijašky, a symbolem pěkných žen je v tomto filmu Inga ( Victoria Silvestedt). Také co mě potěšilo je dobře vybraný soundtrack. Původně jsem chtěl dát 3* ale v poslední době jsem viděl samé blbosti, takže dnes udělám změnu a dám 4. A nezapomeňte " Carpe Diem...chyťte kapra! " :-D ()

longercz

Nic světoborného, pár výborných momentů, při sledování ale ani na chvíli nenudí a stojím si za tím, že tyhle filmy jsou potřeba, protože geniální komedie jenom tak nepadají na svět a bez takovýchto výtvorů by byla jednoduše nuda. ()

dakarin

Viděl jsem někdy krátce po natočení (možná téměř před 10ti lety ;-) .... a vcelku se pobavil. Nenáročná oddychovka s vícero vtipnými scénkami, jednoduchý příběh ... ale jisté kouzlo bylo, myslet u toho samozřejmě zakázáno :-) v něčem připomíná Pařbu ve Vegas ... ()