Šialenci na snowboardoch

• Česko Šílenci na prknech (viac)

Čtyři kamarádi Rick, Luke, Anthony a Pig Pen, kteří žijí v aljašských horách Bull Mountains, jsou velkými vyznavači snowboardu. Jdou z mejdanu do mejdanu, prohánějí holky, zkrátka dělají všechno pro to, aby měli fajn život. Když však zemře majitel městečka Papa Muntz, jeho syn Ted se rozhodne prodat hory lyžařskému magnátovi z Colorada Johnu Majorsovi. Tento plán vyvolá zděšení, protože zdejší hory by se tak proměnily v turistickou zónu plnou bufetů. A tak se čtveřice hrdinů s pomocí dvou Majorsových rebelantských dcer rozhodne podniknout všechno pro to, aby Bull Mountains zůstaly takové, jaké jsou. (oficiálny text distribútora)

Sosak

Teenagerovská komedie o bandě horských ořechů. Dělají si naschvály, řádí na prknech a tak všelijak podobně. Někdo jim to chce ale zatrhnout, na čemž ovšem pohoří, protože díky neuvěřitelným několika náhodám a příznivým okolnostem hlavní "hrdinové" všechno rozseknou i přes svojí velkou neschopnost. Prostě zase ta samá kaše. Jinak vtípky všichni dobře znáte z mnoha různých jiných filmů stejného rázu. ()

Jaxx84

Vážení filmový kritici, odpusťte mi mé 4 STARS, pro mě to jo prostě klasika, které se (v originále!) musí prostě smát každý =) skvělý mix cool snowboarďáků, vtipu, ujetosti a krásných hor. No přiznejme si: kdo nikdy neopil kamaráda, neposadil ho bez kalhot do sněhu a do rozkroku mu nedal sůl pro medvědy?? =)) Prostě oddechovka jak má být. Enjoy! ()

Joski

Dobrá blbosť pekne po americky! Čo už. Musím hľadať ďalej:-( Aj vy máte v poslednej dobe problém nájsť, keď už nie kvalitnú tak aspoň dobrú komédiu? ()

Kariya

ááááách, u tohoto se nedá dělat nic jiného, než se pohodlně usadit do křesla, hodit nohy na stůl, zapálit si doutníček, nalejt si Jacka a se vší pohodou v teplíčku domova se oddávat smíchu :-) pohoda je zde vyladěna na max, stejně jako ujetost, ale prostě a jednoduše, je to ideální film na dlouhé (zimní) večery :-P 80% ()

Prankster

Výborná oddechovka - ani ta romantika nebyla tak debilní jak vždycky - prostě pohodička po obědě... Navíc oceňuji krásné panoramatické záběry... ()

Pharlap

Kromě slušných freerideových záběrů, mi ten film fakt nic nedal. Zápletka již v prvních minutách čitelná a přečtěná, pokus o romantikcou vložku s hlavním hrdinou a jeho seznámením s Annou.. trapné. No a pokusy o gagy s ostatními herci.. jako kdyby to točil student prvního ročníku FAMU s rozpočtem 10mil. dolarů. O dialozích už ani nemluvim.. Velké zklamání. Nebylo to ani sportovní, ani komedie. ()

fordhont

Docela příjemná nenáročná komedie, občas něco zparoduje, čas od času se vyskytne bohužel i nechutný vtip, avšak já jsem se i tak dost zasmál. Příjemné prostředí hory, která má své tradice. ()

rob_troy

Když to zvládnete uznat a nebudete v tom hledat blbosti, tak potvrdíte to, že je to prdel. A nebuďte tak nároční na takovejhle typ filmů, který vás mají jenom pobavit. Chcete od toho moc. ()