Šéfkuchaři v akci

• USA The Chef Show

Scénárista, režisér a milovník jídla Jon Favreau a šéfkuchař Roy Choi zkoumají jídlo v kuchyni i mimo ni s vynikajícími šéfkuchaři a celebritami z řad jejich přátel. (Netflix)

Recenzie používateľa Moena k tomuto seriálu (4)

Gwyneth Paltrow / Bill Burr (2019) (S01E01)

I když první recept vypadá všelijak, druhá půlka už má skvělého hosta a pocity z Chefa jsou zpátky. Rozhodně Bill zvládl na výbornou a u předváděných receptů má člověk hlad i když u promítání dlabe oběd. ()

Recepty z filmů o vaření (2019) (S01E03)

Jako sladké si rozhodně zaslouží velký potlesk, ale Babish není zrovna zrozen pro kameru. Vypadá to hezky, ale dynamika moc nefunguje. Obyčejné Aglio e oglio určitě geniální, ale tolik prostoru si nezaslouží. Zvlášť prezentované jako Těstoviny Scarlett. ()

Vzpomínka na Jonathana Golda (2019) (S01E04)

Rozhodně dojemný díl. O panu Goldovi jsem samozřejmě neměl ani ponětí, ale rád jsem se poučil. Jídla zajímavá. Kari je rozhodně můj favorit i v běžném provozu. A tady je vidět, jak skvělou a rychlou práci je zapotřebí, aby to mělo nějakou strukturu a konzistenci. Rozhodně palec nahoru, ()

Robert Rodriguez / první pátek (2019) (S01E05)

Náhled na Rodrigueze jako na kuchaře mi vyrazil dech. Ten člověk se v pizze opravdu vyzná a asi poprpvé bych mu uznal i sladkou pizzu. Zbytek na "festivalu" foodtracků je jen třešniška. Tolik chutí dovedených do dokonalosti. Skoro za každé jídlo bych dal život kdybych mohl ochutnat. Koncert se vším všudy. ()