Patrick pracuje jako údržbář v otcově nudistickém kempu. Všechen volný čas věnuje svému koníčku, navrhování a výrobě nábytku. Když se mu ztratí kladivo, jeho odhodlání získat chybějící nářadí zpět jej zavede až do nejzazších koutů kempu. Po otcově smrti se pro něj hledání stává existenciální otázkou. Patrick je nucen vystoupit ze své komfortní zóny a vše, co dosud považoval za samozřejmé, se mění. Truchlí kvůli svému otci? Nebo myslí hlavně na své ztracené kladivo? Obyvatelé kempu mezitím začnou pochybovat o Patrickových vůdčích schopnostech, plni obav o budoucnost svého milovaného útočiště. (Cinemax)

solisoli

Je tu vízia Bruselu pre členov EÚ, ako zdravo a lacno žiť, keď EÚ ovládnu prisťahovalci. Nebudete potrebovať oblečenie a pre zdravú stravu na raňajky obed a večeru, krajec chleba s marmeládou. Za sex kedykoľvek s hoci kým, za žiadne stovky €, ale postačí, mála fľaška marmelády. A čo je veľmi dôležité, my máme v Československu, lesov dosť. Inšpiratívne sa to dozviete, v tejto psychologicky ladenej dráme s holotrtmi, posilniť väčšiu kreatívnosť tohto trápneho, nepodareného pseudo príbehu, s víziou nespútanej voľnosti a nemravnej slobody. Hlavným zdrojom celej tej promenády odpudzujúcich naháčov, bolo hlavnou dilémou, kladivo. Hemžilo sa to tam takými holotrtmi, že ak by sa tam objavil Rocco Siffredi, aj keď napumpovaný viagrou, by s tou svojou pýchou, nenatočil ani minútu zo svojho umenia. Psychopat Patrick, nástupca dynastie vedenia kempu, úchylných extravagantných osadníkov stratil kladivo a zrazu nudistická idylka bola rozvrátená. Promenáda holotrtov síce pokračovala ďalej hľadaním strateného kladiva až z toho začal byť poriadny nervák, ktorý nakoniec vyriešila pripadajúc, pofidérna bruselská polícia. Uff, to teda bolo dačo. Jedna hviezda navrch, za tú bruselskú víziu. ()

MT_Y

Většina filmu se odehrává s nahými protagonisty, pro některé pohoršení, pro některé "Prostě jsme se tak narodili, je to jen lidská vsugerovanost že oblečení být musí za každou cenu"... Mě se film vlastně i líbil, ano nebylo to nic zazracneho, ale na druhou stranu zpracování nebylo vůbec špatné. Hon za kladivem byl částečně upjaty díky Patrickovi, ale zase o tom ten film je tak proč ne. Film hodnotím 8/10 - 4 hvězdy ()

brasek

Absolútne nezaujímavá "kostýmová dobová dráma" alebo radšej snímok, pretože v tomto príbehu nič nebolo dramatické a ani smiešne. ()

Mates Hradecky

Patrick je autista nudista. Živí se jako údržbář v nudistickém kempu, který patří jeho rodičům a neprosperuje. Jednoho dne Patrick zjistí, že mu někdo odcizil kladivo ze sady nářadí. A vydá se na křižáckou výpravu, aby ho dostal zpět. --- Nástin děje tohoto snímku slibuje hodně divnou dívanou. A té se vám dostane- v retro výpravě. A na své si přijdou všichni lovci bobříků - nostalgická vzpomínka na mé dětství, kdy ochlupení mělo přitahovat. Hezkou zábavu! ()

vyhnalek

Výborný námět, zajímavé prostředí, skvěle vykreslené postavičky - spoustu dobrého potenciálu, aby byl divák zvědavý, co se bude dít. A ono se bohužel nestane vůbec nic. Dvě hvězdičky za několik vtipných scén. ()

Vlad

Najcoolovejsi a najprirodzenejsi film s naturistickou tematikou aky bol kedy natoceny! Resp. ide skor len o setting, lebo ako sa tu uz poniektori pohorsovali, nudisticky kemp je len dejiskom, kulisou. Dej samotny sa netoci okolo toho, ze je ktosi nahy. Tu je to samozrejmost, ta najprirodzenejsia vec, ktora nestoji za zmienku. Tak to vidi aj kamera, ktora sa nicomu nevyhyba, nic nezakryva ale zarove ju tie malichernosti nijak zvlast nezaujimaju, snima ich len tak mimochodom. Film je natoceny tak, ze by sa postavy mohli narychlo obliect aj do skafandrov a nic by sa nezmenilo. Mam uz nieco nasledovane a podobny kusok som este nevidel. Uz len za to si zasluzi 5*. Ale nie len to je na vysokej urovni. Film ponuka neustale krasne umelecke zabery, sceny, vykony hercov su vyborne, prirodzene a uveritelne. A aj ked ako celok posobi navonok torchu chladne, odmerane, je plny emocii, citu a dokonca aj vtipu, ktory vie pekne preniest na platno. Bravo! ()

Vítězové 54. ročníku festivalu MFF Karlovy Vary

Vítězové 54. ročníku festivalu MFF Karlovy Vary

07.07.2019

54. ročník největšího filmového festivalu v Česku je u konce. Festival byl zahájen snímkem Po svatbě, který doprovázela tvůrčí delegace v čele s herečkou Julianne Moore, režisérem Bartem Freundlichem… (viac)

Jaké filmy budou bojovat ve Varech?

Jaké filmy budou bojovat ve Varech?

28.05.2019

54. ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary začíná přesně za měsíc a nyní byla čerstvě odhalena dvanáctka filmů, které se budou ucházet o hlavní festivalovou cenu, Křišťálový globus.… (viac)