V napínavém gotickém příběhu ze Středozápadu se kolem mladého muže (Tom Holland) shlukují podivné existence. Ale on je připravený chránit svoje blízké. (Netflix)

Sedida

Tom Holland příjemně překvapil. Pattinson v roli deviantního reverenda ? jo tomu bych uvěřil, to k němu sedí. Celkově na mne ten film nezapůsobil a i když tam bylo pár dobrých scén, byl děj většinu času předvídatelný a žádný zvrat se nekonal. Ale tak na konec to bylo lepší jak přehnaně chválený Extraction. ()

Zaks

Zaujímavo pospájaný príbeh záživných príhod z US vidlákova. Miestami nadväznosť jednotlivých scén nedávala veľký zmysel, ale voľné chvíľky boli vyplnené famóznou brutalitou a dosť uchyláckymi chúťkami záporných hrdinov. Niektoré postavy dostali viac priestoru iné menej, avšak osud každej z nich sa vryl hlboko do pamäti. K tomu výborné výkony známych hercov a výsledok sa dostavil v podobe síce trochu pomalého, ale silne pútavého a nenudiaceho atmosférického filmu. ()

LukeB67

Poměrně hodně sirově ztvárněná knižní verze. Pro někoho mohou být ze začátku matoucí prolínající se dějové linky, ale čím více film ubíhá, tím víc vás zajímá, jak se potkají. Vynikající řemeslo z plejády známých i méně známých herců. Zkrátka a dobře, velmi zajímavé komorní drama, pokud máte rádi napětí a syrovost, bude se Vám film líbit. ()

RamiellDeAnn

Za mna trocha slabšie 4. Malo to pomale tempo a hodne vygrcany vizual. Fakt by sa ten Netflix už mohol spametať a točiť v normalnych farbach. Jasne; som režiser bez talentu tak miesto pracneho vybudovania atmosfery tam nadrbem zas ten ohraty šedy filter aby všetci ti ludia s drahymi telkami mali zažitok ako z kanála. Ale spátky k filmu. Odhliadnuc od tradičneho Netflix-grc vizualu to bolo celkom fajn. Pomalé, občas nudné ale celkom atmosféricke (schopni herci). A velmi sa mi u tohto filmu páčilo (velmi slaby spoiler) , že to malo akotak dobrý koniec. To si velmi vážim lebo začínam mať pocit, že čim retardovanejšie konce sa dnes robia (muck This country is not for old) tym sa ludia viacej opúšťajú aké že to jedinečné dielo videli. Realny život je často nahovno a nefer; nechapem prečo by som sa mal opúšťať aj nadtym že sa to deje aj na mojej obrazovke. Takže film podlamna fajn, zlo-dobro fungujuce v sračkach celkom pekne zachytené a zúčtované. ()

Buckner odpad!

To myslíte vážne ? Cítim sa ako z inej planéty. Komentáre tipu najlepší film Netflixu, najlepší film za dlhú dobu... Rešpektujem Vás a musím zareagovať. The Devil All the Time je premňa rozhodne najhorší film ktorý vyprodukoval Netflix. Nepamätám sa kedy som sa tak nudil. Nemôžem dať ani jednu hviezdu lebo som to v polke filmu vypol. A tak som sa na tento film tešil. ()

pjpakosta

Nejspíš to byl kvalitní film, z technické audiovizuální stránky to snad asi ani nemělo chybu. Ovšem tomu bylo těžko věnovat pozornost přes mé znechucení a ten nepříjemný pocit ze samotného příběhu, ze kterého jsem solidně pohoršen a traumatizován. ()

sommernachts

WARNING: Spoilers ahead! A žili vlastne čosi ako šťastne, až kým nepomreli, ale veru že väčšine z nich umrieť netrvalo vôbec dlho... mierne prehnané panoptikum nešťastných, zvrátených alebo proste iba zlých postáv a postavičiek v spletenci náhod a "náhod", kde každé zlo bude potrestané. Pomalé, ale nie príliš, "artsy" v zmysle "forma nad obsahom" v južanskej štylizácii, ale nie príliš, preľudnené, takže občas sa postavy iba tak vytratia z príbehu, ale nie príliš. Vlastne film tak akurát. A budem s týmto asi v menšine, ale voice over výborný. ()

rostsoft

Jediné, co k tomuto snímku mohu říct, je nuda, a to od začátku až do konce. Vůbec nechápu, jak mohlo hodnocení tohoto snímku dosáhnout tak vysokých čísel. Že by za to mohl Tom Holland, i když ani jeho výkon mě nepřišel nikterak výjimečný. ()

lineker

The Devil All the Time je dobrý film. The Devil All the Time je dokonce velmi dobrý film a nebýt takové té typické Netlflixácké nedovařenosti, zkratek a úzce zaměřeného entuziasmu byl by to skvělý film. Slušně silný příběh je i přes dvouhodinovou stopáž potom zabíjen neosobním pohledem diváka k jednotlivým postavám, které nedostávají prostor se zcela představit. I tak je to jeden z nejlepších počinů této movie továrny z kterým jsem se doposud setkal. Od boha k ďáblu je prostě zatraceně krátká cesta. ()

Majo.evans

100 ľudí 100 chutí.Neviem fakt kto tu dáva také vysoké hodnotenia.Herci fajn ale akože mne sa to vôbec nepáčilo,nudilo ma to.Vyše 2 hodiny pozerať tie nezáživné kecy...Pre mňa nie,zaspal som... ()

evita_

Nemám rada Patizóna a nemám rada asi takto strašne temný film. Miestami by som ho nazvala až celkom hnusný, ale nie skrz zlý film ale skrz jeho dej. Toľko smútku čo sa tam udialo to je na jedného proste veľa a v zásade takmer všetok sa stelesnil v jednej z postáv, i keď samozrejme smutných a koniec koncov aj mŕtvych tam bolo omnoho viac. Toto asi nie je typ príbehu po ktorom by som ešte niekedy chcela siahnuť... ()

Tempter

Nepochybně zajímavý, leč taky nepochybně divný film, u kterého největší záhadou mi zůstává, proč vlastně byl natočen. ()

ilegal1983

Solidne ale zo zaciatku som myslel ze sledujem ciernu komediu...Stopaz ukrutne dlha a zial miestami nechutne nudna,nastastie sa to od polovice pohne trochu sviznejsim tempom.Kamera a herci tam nemam co vytknut a v tomto smere film funguje dobre len dlhe a vela postav az na tolko ze aj zabudnete ako niektore postavy skor ovplyvnili dej.To vam znemozni vlastne ucelene sledovat film a budete sa stracat ako ja. ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů