Škola zlomených srdcí

• Austrália Heartbreak High
Austrália, (1994–1999), 154 h 18 min (Minutáž: 43–46 min)

Hudba:

Todd Hunter

Callan Mulvey, Lara Cox, Emma Roche, Ada Nicodemou, Rel Hunt, Putu Winchester, Salvatore Coco, Barbara Gouskos, Ivar Kants, Stephen O'Rourke, Abi Tucker (viac)

Parta mladých lidí ze střední školy Hartley v Sydney těsně před vstupem do života dospělých zažívají své první problémy. Od lásky přes drogy až k problémům kde a s kým bydlet… (Kubesz)

mis-ko

Unikla vám jedna-dve časti a hneď niekto umrel, odišiel, alebo iným spôsobom sa stratil zo scény tohto seriálu. Stále sa niečo dialo, a hoci to boli všetko klasické teenagerské opletačky, dalo sa to pozerať a to pomerne dosť dlho. ()

selfesteem

Tyhle studentíky jsem měla hodně ráda. Snad úplně všechny. Nejvíce se mi do paměti a pod kůži vryl románek potetované blonďaté paní učitelky se zlobivým studentem Peterem Riversem (to byl mimochodem správnej frajer). ()

Patw

K tomuto seriálu jsem si našel cestu až těsně před tím než kanál Supermax na kterém to běželo skončil. To mě do dnes mrzí... ()

Fanucci

Bavilo mě to sledovat. Pamatuju si, že jsem přišel ze školy a v TV to běželo. Mým oblíbencem byl ten typ s žlutýma bodlinama na hlavě:-) ()

sir-dave

Best seriál #10 - - - Rád na tento seriál vzpomínám. První seriál ze středoškolského prostředí, který mně zaujal. btw. Beverly Hills mně nikdy nějak extra nebralo... Krásná Anita... frajer Dressic.. tento seriál mi hodně líbil a kéž by ho nějaká televize zopakovala nebo byl k sehnáni na netu... znělka: http://www.youtube.com/watch?v=MZIAchv1Exg Nostalgie! (hodnocení za 1. - 7. sérii - konec) ()

brando

Seriál mého mladí, který jsem žral jako většina mých spolužáků na tehdejší stanici SuperMax. Nejde o žádný zásadní seriál, ale je určený pro cílovou skupinu, kterou dozajista zasáhl. Určitě záživnější než ty dnešní telenovely a většina seriálů. S pomocí nostalgie krásné tři šterny. A navíc pozornému oku dozajista neunikly dvě představitelky ze seriálu v prvním Matrixu. ()

H.Gordon

Na tento seriál jsem se dívala, když jsem měla asi 12 nebo 13 a zamilovala jsem do něj. Upřímně si na něj už moc nepamatuji, ale vím, že se mi to líbilo. Mám ráda seriály, či filmy ze školního prostředí. Není to bůh ví jak dokonalé, ale mám na tento seriál dobré vzpomínky a pětku jsem dala spíše z nostalgie. ()

Narcis

Todle je ten NEJLEPSI serial o mladych pro mlade ... nic se tomuto nevyrovna - NIC - už ať nikdo něco takovýho nikdy už netočí, protože toto se nedá překonat ... Každý den ze školy rovnou k TV a takhle celej týden. To prostě bylo dokonalý ... Jinak jak píšu v diskuzi : ANITA FOREVER !!!! ()