Simpsonovci - Season 1 (1989) (séria)

Vánoce u Simpsonových (S01E01)

(epizóda)
  • Česko Simpsonovi: Vánoce u Simpsonových (viac)

S blížícími se Vánoci vyrážejí Simpsonovi za dárky. Bart dostane geniální nápad – nechá si vytetovat „Maminku". Marge uprostřed nápisu Barta odtáhne, ovšem na odstranění tetování padnou vánoční úspory rodiny. Homer vybouchne jako Santa Claus, s Bartem vsadí na dostizích na špatného psa – který se nakonec stane jediným dárečkem. (Česká televize)

Jaro.Krafcik

3434 hodnotenie udeľujem seriálovej časti, veľmi známeho seriálu, ktorý všetci poznáme. Tu začala legenda. Pamätám si že prva časť bola vianočná tak prečo si ju na prvý sviatok vianočný jednoducho nepustiť? Inak skvelé ponaučenie že vianoce niesu o darčekoch a tipovanie,sázky sú zlo. Animácia síce nieje najlepšia ale začiatky sú vždy ťažké a ak si odmyslíme že sú Vianoce a tento kultový seriál mal vždy svoje čaro, dám za päť. 5* ()

Opsha

Upřímně, vidět jen tenhle pilot tak se o simpsony vůbec dál nezajímám. Moc rodinné, moc dojemné, moc pomalé. Ale hlavně že Simpsonovi pokračovali, a okolo třetí, možná čtvrté série se staly jedním z nejlepších seriálů (kterýžto status zase kolem dvanácté série zas ztratili) ()

Paity

Mám rád tyhle vánoční speciály. A stejně jako u Shreka se tohle u Simsonových skutečně povedlo. Parádně odvedená práce od tvůrců. Kéž jim jejich invence vydrží i nadále. ()

Petr.Kocfeld

Rodina Simpsonových toho dne získá psa Spasitele.Shodou náhod jsou právě Vánoce.Homer je cholerik a alkoholik,Marge je starostlivá máma,Lisa nadaná umělkyně hrající na saxofon a Bart je nápaditý uličník a Meggie je nemluvně. ()

J*A*M*A*L

Vánoční speciál a nebo také úplný start nejznámějšího animovaného seriálu všech dob.Já prostě ty vánoční speciály k filmům či seriálům miluju.Perfektní začátek skvělého seriálu. ()

vander19

Prvá časť legendárneho seriálu. Homer sa hneď predvedie a vezme Bárta na psie závody, to ešte netuší, že získa ďalšieho člena ich rodiny na predlhých 25. sérií. ()

jarmik

Ukázková první epizoda. Vtip i příběh! Obojí zdobilo žlutou rodinku podle některých do 6., podle jiných do 12. série. Potom už zůstal jen vtip, podle mnohých ani jedno. Já mám rád Simpsonovy jako celek, s celým jeho vývojem. Vánoce u Simpsonových mám ale rád hodně! :) ()

waits

Hned první díl je skvělý, i přes z dnešního pohledu jednodušší animaci. Finanční potíže s Vánoci příslušníka nižší střední třídy Homera Simpsona jsou ale skvělým mixem trpkého a divokého humoru i po mnoha letech. ()

Olík

„Jak jste mohl tak krásné dítě pohodit u našeho prahu? - Váš manžel taky není dokonalej! - Jsem vdaná za Ježíše! - A já jsem se oženil se superženou“. Tak takhle nějak to alespoň v naší republice začalo. První seznamovací dvacetiminutovka s trochu chatrnější animací než na jakou jsme zvyklí dnes, ale už se specifickým humorem, který nás doprovází již přes dvacet let. Tenkrát jsem neměl ani tucha do jaké pavučiny neléčitelné závislosti se právě začínám zamotávat. ()

chrispe

Přiznám se, že se vždycky radši mrknu až na pozdější díly. Zvyk je zvyk a tahle ještě syrová animace tolik nelahodí mým očím. Ale obsahově je to super. A taky to začíná na Vánoce a já miluju vánoční díly všeho druhu. :-) Takže na tento první díl se dívám vždy! ()