Každý ho pozná. Obyčajný nenápadný chlapík stredného veku zo strednej triedy. Jeho priatelia a rodina takmer neexistujú a každý vzťah, ktorý nadviaže, sa skončí katastrofou. Nemá rád ľudí, má rád len sám seba a možno aj svojho plyšového medvedíka. Večný smoliar, ktorý zažíva úplne obyčajné veci. Má však originálny a vtipný prístup k riešeniu problémov. Neustále musí bojovať s realitou života, jeho súboje sa však končia víťazoslávne, lebo je vytrvalý a vynaliezavý. Možno aj preto ho všetci milujú. To je pán Bean. (TV JOJ)

Recenzie používateľa mzss1 k tomuto seriálu (4)

Mr. Bean (1990)

Co k tomu dodávat ? Rozhodně nejlepší britský a určitě i celkově ze všech nejlepší komediální seriál. Zvládnul by vůbec někdo takhle skvěle zahrát jako Rowan Atkinson ? Určitě NIKODO ! Mr. Bean umí hrát jedině on ! :-) Takže hodnocená je jasný: 100% = ***** ()

Starosti s Mr. Beanom (1991) (E05)

Jedna z mých starých originálek VHS ! :-) Takže skvělé vtipné momenty jako vždy ! :-) Jak si Bean opravoval všechny zuby, nebo otravná moucha ! :-) 100% = ***** ()

Pán Bean cestuje (1991) (E06)

Paráda ! Sakra nechtěl bych dostat infarkt a aby mě oživoval Bean ! :-))) A ten chcechtající týpek ve vlaku byl hustej ! Jak se Bean na konci lekl a vyhodil svoji knihu i s jízdenkou a chcechtající chlap dostal další záchcvat smíchu ! :-))) 100% = ***** ()

Veselé Vianoce, Mr. Bean (1992) (E07)

Rozhodně další perfektní část s Mr. Beanem. Tuto část mám na staré originální VHS. Pouštěl jsem si jí furt dokola. :-) Takže scéna s krůtou, nebo s háčkem místo prstýnku .... no pokračoval bych hodně dlouho. Takže jasných 100% = ***** ()