Mr. Bean

Veselé Vianoce, Mr. Bean (E07)

(epizóda)
  • Slovensko Veselé Vianoce želá Mr. Bean (viac)
Komédia / Rodinný
Veľká Británia, 1992, 25 min

Nastal čas Vánoc a nadšený pan Bean během svátků působí svůj obvyklý zmatek. Zatímco dává pojmu “nadívaný” krocan úplně nový význam, jeho přítelkyně Irma se těší na velmi speciální vánoční dárek... (Magic Box)

Zodd

Jeden z mých hodně oblíbených dílů. Ne že by všechny scény patřily mezi mé nejoblíbenější, ale u divadla o Betlému s tyranosaurem Rexem, tanky a dalšími 'maličkostmi' jsem pokaždý nemohl. xD ()

klerik

Určite je plus, že Atkinsonove pitvorenie nie je hlavnou doménou tejto vianočnej záležitosti, ale aj preto to vyznieva trochu umiernene, miestami skoro až inteligentne :-). Ale samozrejme skvelá zábava... ()

triatlet

Ztřeštěnost, gagy, nadsázka a černý anglický humor ve vánočním balení, tak i díky tomu jsem přišel částečně na chuť Mr. Beanovi. ()

moviesfan

Tento díl opět ukazuje, jak je tento komik zábavný. V tomto dílu se mu podaří zhasnout osvětlení tím, že si zkusí funkčnost vánočních svíček, diriguje orchestr s výbornou mimikou, pořídí si stromeček z náměstí a dá své ,,milé" obrázek a v krabičce na prstýnek je poutko na zeď. No můžete mít tohoto člověka neradi? Já určitě ne. ()

Falcor

Jezulátko se možná narodilo v chlévě, ale určitě by se mu (i celé jeho famílii) lépe bydlelo v domečku hezkém jak od bárbiny. ()

hous.enka

Tenhle vanoční speciál mám snad nejradši. Ať už jde o únos Ježíška, krocana na hlavě nebo krásný dáreček v tajuplné sametové krabičce :) ()

fcreading

Tak tento diel je asi najgeniálnejši pretože to čo tu robí Rowan Atkinson nespraví veru nikto. V tomto dieli si Rowan nasadí na hlavu kura. ()