Fresh Prince

• USA The Fresh Prince of Bel-Air
USA, (1990–1996), 55 h 14 min (Minutáž: 20–24 min)

Scenár:

Michael Soccio, John Ridley, Jenji Kohan, Jeff Pollack, Larry Wilmore (viac)

Will Smith, James Avery, Alfonso Ribeiro, Tatyana Ali, John Amos, Tyra Banks, Nia Long, Jenifer Lewis, Glenn Plummer, Will Sasso, Sarah Buxton, Daryl Mitchell (viac)

Chudý mladík Will se nastěhuje ke svým bohatým příbuzným, kteří žijí v jedné z nejdražších čtvrtí Los Angeles. Působí jako rušivý element ve snobské rodině, kde jsou snad všichni slušní a nedělají nic zajímavého. Prostě si jdou podle svého denního programu a žijí onen "spořádaný a klidný život". A to má právě přistěhovalec Will změnit a taky se mu to daří... (Pumiiix)

Recenzie používateľa William_ k tomuto seriálu (50)

Láska ve výtahu (1995) (S05E24)

A opět nám nesmí chybět "vzpomínková epizoda". I v 5. sérii jsme se jí dočkali. ()

Komu zvoní zvony svatební (1995) (S05E25)

Poslední epizoda 5. série se jmenuje "Svatba", nikoliv název dílu, který je zde dnes (1.11.2022). Poslední epizoda šokovala, svatba totiž dopadne úplně jinak, než si všichni mysleli, a jinak než k tomu směřovala skoro celá 5. série. ()

Série 6 (1995) (S06)

6. série byla jednoznačně NEJSLABŠÍ ze všech. Trpěla dle mého především na ignorování 5. série, tedy svatby Willa a jeho maminky. Absolutně tyto události nijak neřešila a jela si to svoje. Což je na jednu stranu dobře, na tu druhou (příběhovou) mi to celkem vadilo. Ale i v 6. sérii se pár lepších epizod našlo, za mě rozhodně "To ve scénáři nebylo, S mou sestřenicí ne, Hurá do Las Vegas, Ženu ani květinou neuhodíš, Kuželkové opojení, Golfový turnaj, Tak to bychom měli" a poslední epizoda seriálu "A jsme u konce, část druhá". Will Smith je prostě skvělý, ale to stejné platí i o Alfonsu Ribeierovi a Jamesi Averymu. ()

Dům v plamenech (1995) (S06E01)

Trochu škoda, že 1. epizoda 6. série nedá divákům vědět, co se stalo hned po zpackaní svatbě z Willova pohledu. Rovnou nás hodí do ohně, a to doslova. Trošku mi přijde, že v poslední sérii z Willa tvůrci udělali úplného idiota. Zápletka nicméně zábavná a nutno dodat, že G to v kuchyni prostě umí za jakéhokoliv stavu. ()

S mou sestřenicí ne (1995) (S06E07)

Jak už název napovídá, epizoda se zaměřuje na Ash a její první sexuální (ne)zkušenost. Já si epizodu hodně užil, byla spíše poučná a až se mě mé dítko zeptá "co je to sex a kdy budu na něj ready?", pustim tuhle epizodu. ()

Akce králík (1996) (S06E18)

Gospel na konci dílů bylo za mě to nejlepší z celé epizody. ()

Tak to bychom měli (1996) (S06E19)

Retrospektivní epizoda ukazující přeřeky hlavních postav, ale obohacena o záběry ze zákulisí natáčení, které dávají tzv. "recyklační epizodě" tu přidanou hodnotu, kterou odměňuju i já :) Bavil jsem se a miluju ten "feel" toho seriálu. Prostě proto ho sleduju, je strašně příjemný. ()

Prašivý kůň (1996) (S06E20)

Jedna z nejhorších epizod 6. série. ()

A jsme u konce, část druhá (1996) (S06E24)

Tak a máme tu konec, díl který se především týká okolo Willových problémů s bydlením. Závěrečná scénka kdy Will stojí za ticha uprostřed vyprázdněného obýváku je opravdu silná. Za mě rozhodně nezapomenutelný zážitek, který mám spojený s tímto kultovním seriálem. ()

Uprchlík Will Smith

Uprchlík Will Smith

20.02.2015

Už příští týden vtrhne do kin podfukářská krimi Focus, v níž se naplno vrací Will Smith. Bývalý Fresh Prince se v posledních letech věnoval hlavně kariérám svých dětí, teď si ho ale konečně užijeme i… (viac)

Mizera Smith v CIA

Mizera Smith v CIA

23.03.2006

Kdysi mu možná nikdo neřekl jinak než Fresh Prince a jeho poznávacím znamením byl mizerovský kumpán Martin Lawrence, ale dnes je Will Smith v jednom kole s třemi rozdělanými projekty v zádech. Dalším… (viac)