Fresh Prince - Série 4

(séria)
USA, (1993–1994), 9 h 29 min (Minutáž: 21–22 min)

Will Smith, James Avery, Alfonso Ribeiro, Tatyana Ali, Karyn Parsons, Joseph Marcell, Jacob Ming-Trent, Eddie Gorodetsky, Dick Clark, Daphne Reid (viac)

Will Smith a jeho snobští kalifornští příbuzní jsou zpět a s nimi opět spousta zábavy. V této řadě nastupuje Will spolu se svým upjatým bratrancem na univerzitu. (Netflix)

William_

Této sérii jsem se rozhodl dát plný počet, protože obsahuje spoustu skvělých dílů, hlavně emoční "Táta má už zase výmluvu", který je asi strop tohoto seriálu a trochu ukazuje Willovy city. Celkově mi absence Janet Hubert-Whitten (tedy původní Vivien) nevadila, byla a je to spíše vedlejší postava seriálu, tudíž mi netrvalo dlouho zvyknout si na novou Viv. A celkově mi tato série přijde oproti prvním třem taková dospělejší a víc se zaměřující na city a příběhy rodiny. I Jazz se dočká šťastného příběhu. Další nadprůměrné epizody, které doporučuji: Láska je láska, Will v hlavní roli, Noc před křtinami, Bezesná noc, Ve jménu lásky, zastavte Willa, Nebezpečná návštěva. ()

Likan7

Odchodem Janet Hubert-Whittenové seriál určitě utrpěl. Její teta Viv byla určitě hezčí a v seriálu přirozenější. Není náhoda, že prakticky v celé čtvrté sezoně je teta Viv velmi okrajovou postavou, která se moc neprojevuje. Její nová představitelka Daphne Maxwell Reid není ani zdaleka tak krásná, a už vůbec je nadaná pro situační komedii. Tenhle nedostatek ale naplno vynahrazuje Smith, který se konečně rozjel do té formy, kterou si pamatuju na Supermaxu. ()

• V scéne, kde Will Smith predstúpi pred súd a povie: "I’m from west Philadelphia born and raised on the playground is where i spent most of my days," ide o odkaz na titulnú pieseň seriálu, ktorú aj naspieval. (maestrotatum)