Fresh Prince

• USA The Fresh Prince of Bel-Air
USA, (1990–1996), 55 h 14 min (Minutáž: 20–24 min)

Scenár:

Michael Soccio, John Ridley, Jenji Kohan, Jeff Pollack, Larry Wilmore (viac)

Will Smith, James Avery, Alfonso Ribeiro, Tatyana Ali, John Amos, Tyra Banks, Nia Long, Jenifer Lewis, Glenn Plummer, Will Sasso, Sarah Buxton, Daryl Mitchell (viac)

Chudý mladík Will se nastěhuje ke svým bohatým příbuzným, kteří žijí v jedné z nejdražších čtvrtí Los Angeles. Působí jako rušivý element ve snobské rodině, kde jsou snad všichni slušní a nedělají nic zajímavého. Prostě si jdou podle svého denního programu a žijí onen "spořádaný a klidný život". A to má právě přistěhovalec Will změnit a taky se mu to daří... (Pumiiix)

Recenzie používateľa William_ k tomuto seriálu (50)

Na šikmé ploše (1993) (S03E21)

Skvělá epizoda, řehtal jsem se od začátku do konce :D ()

Série 4 (1993) (S04)

Této sérii jsem se rozhodl dát plný počet, protože obsahuje spoustu skvělých dílů, hlavně emoční "Táta má už zase výmluvu", který je asi strop tohoto seriálu a trochu ukazuje Willovy city. Celkově mi absence Janet Hubert-Whitten (tedy původní Vivien) nevadila, byla a je to spíše vedlejší postava seriálu, tudíž mi netrvalo dlouho zvyknout si na novou Viv. A celkově mi tato série přijde oproti prvním třem taková dospělejší a víc se zaměřující na city a příběhy rodiny. I Jazz se dočká šťastného příběhu. Další nadprůměrné epizody, které doporučuji: Láska je láska, Will v hlavní roli, Noc před křtinami, Bezesná noc, Ve jménu lásky, zastavte Willa, Nebezpečná návštěva. ()

Svátek matek (1994) (S04E23)

Epizoda mě začala bavit až ve 2. polovině, kdy Will přijde do "spermcentra". Jeho klasické manývry a gesta tahají epizodu do nadprůměru. ()

Táta má už zase výmluvu (1994) (S04E24)

Nejvážnější a nejvyhrocenější epizoda FP co jsem měl možnost doposud vidět. Emoční díl, kde se Will po 14 letech setkává se svým otcem, avšak naše rodinka v čele s Philipem ho moc ráda nevidí. Jedna z TOP epizod seriálu, ne-li nejlepší. ()

Dům na prodej (1994) (S04E25)

Epizoda, kde se představí i exprezident Donald Trump, jinak opakovací epizoda scének z minulých sérií. ()

Na návštěvě ve Philadelphii (1994) (S04E26)

Pokud vás zajímá víc do hloubky co se odehrálo za titulní znělkou seriálu a příběh okolo Willova stěhování do Bel-Air, tato epizoda toho dost vysvětluje a mě hodně bavila. Parodie na Rockyho taky dobrá. ()

Klient (1994) (S05E01)

Ashley moc hezky zpívá, bohužel to bylo to nejlepší z celé epizody. Jinak mi to přišlo takové uchvátané, hlavně na začátku vysvětlení, že Will se vrací zpět do Bel-Air. Epizoda na mě moc velký dojem neudělala. ()

Velké dobrodružství (1994) (S05E05)

Otřesná nuda, zasmál jsem se lehce až na úplném konci. Epizoda neměla daleko od odpadu! ()

Will na záletech (1994) (S05E11)

"Holkovník" bylo to nejlepší, co tato epizoda nabídla. ()

Tři jsou prostě moc (1995) (S05E13)

Chudák G. Z Carltona se stává moje nejoblíbenější postava. ()

Výstřely nad Bell-Air (1995) (S05E15)

Opět zde máme jednu emotivnější epizodu, hlavně konec, kdy Will nechce, aby se z Carltona stalo něco, co není. Highlight 5. série! ()

Vážná nabídka (1995) (S05E16)

Will se chce urychleně zasnoubit. Nakonec se mu to asi povede, ale bude ho to pořádně bolet. ()

Will je z Marsu (1995) (S05E17)

Úsměvný závěr epizody, ten to zachránil. ()

Svatba (1995) (S05E23)

Skvělý díl, zápletka mě velice bavila. Krásná žena co se snaží ulovit Willa pár dnů před svatbou. Nechá se Will zbouchnout? Mimochodem máte na ČSFD špatný název epizody, je to prohozené s poslední epizodou 5. série, správně zde má být "Komu zvoní zvony svatební?" ()

Uprchlík Will Smith

Uprchlík Will Smith

20.02.2015

Už příští týden vtrhne do kin podfukářská krimi Focus, v níž se naplno vrací Will Smith. Bývalý Fresh Prince se v posledních letech věnoval hlavně kariérám svých dětí, teď si ho ale konečně užijeme i… (viac)

Mizera Smith v CIA

Mizera Smith v CIA

23.03.2006

Kdysi mu možná nikdo neřekl jinak než Fresh Prince a jeho poznávacím znamením byl mizerovský kumpán Martin Lawrence, ale dnes je Will Smith v jednom kole s třemi rozdělanými projekty v zádech. Dalším… (viac)