Jenna Rinková (Christa B. Allenová) oslavuje v roku 1987 trináste narodeniny. Necíti sa práve šťastne - rodičia (Kathy Bakerová, Phil Reeves) ju dusia a spolužiaci v škole ju ignorujú. Narodeninová oslava sa takmer premení v katastrofu a Jenna si želá, aby čo najrýchlejšie dospela a mohla žiť podľa svojich predstáv. V skrini, kam sa zavrela pri hre, v ktorej ju spolužiačky strápnili, sa na ňu vysype čarovný prášok, čo jej daroval jediný kamarát Matt Flamhaff (Sean Marquette). A na druhý deň Jenna (Jennifer Garnerová) zistí, že sa píše rok 2004, má tridsať rokov, skvelú prácu a nádherný byt. Vrhne sa nadšene do nového života, v ktorom však predsa len ktosi chýba - Matt (Mark Ruffalo). Začne po ňom pátrať a ukáže sa, že Matt je zasnúbený a bude sa ženiť. A Jenna si zrazu zo všetkého najväčšmi želá, aby nebolo príliš neskoro. (TV Markíza)

Torgal

Milý filmík z ktorého miestami prúdia na diváka vlny pozitívnej energie. Nie je to žiadne terno, ani toho humoru tu moc nie je, ale príjemne sa naň pozerá (ak teda nerátam úvodnú pasáž, ktorá bola hrozná). Herci v hlavných úlohách sú sympatický a ten happyend im radi doprajete. 6-/10 ()

salamandrr

Jak je možný, že jsem tohle nehodnotil? legendární tanec Thriler v podání managerů na večírku, to se nedá zapomenout. Zbytek filmu... no je zbytek filmu 8) ()

duffi

Sice ne originální, ale kopie "Velkého" to taky není. Jennifer mám rád a líbila se mi i zde, i když si nemůžu pomoct, ale ten zadek vystrkovala až moc :-) ()

Odpadlik

Tématicky velmi podobné filmu Velký, kdy se teenager chce stát za každou cenu dospělým, aby se mu dostalo nezbytného ponaučení, že svět dospělých není zdaleka tak růžový jak si představuje. A podobně třeba jako ve filmu Pan Osud je zde podporována myšlenka, že chce-li člověk být úspěšný, musí také obětovat svůj ryzí charakter ... Příjemná pohádková komedie spíše pro ženskou část publika se určitě může opřít o zdařilý výkon Jennifer Garnerové (i když se mi zdá že během filmu postupně zapomíná na to že je "třináctka" v těle "třicítky") a Marka Ruffala nebo také o citlivý výběr režiséra pro "dětské verze" hlavních představitelů, podoba je skutečně zřejmá. ()

haWranka

Tak takhle si já představuju oddychovou komedii, něco přesně na filmovej maraton rozchechtaných náctiletých slečen, co zrovna moc nechtějí přemýšlet. I já mám takové chvilky, proto jsem vcelku spokojená:) Ani mi tak moc nevadí, že Jennifer Garner neumí vůbec hrát. Mark Ruffalo to docela zachraňuje. ()

loveless

Když jsem si na začátku tohohle filmu tipla na to jak dopadne, neměl pro mě už žádné překvapení. Ovšem sem tam byl i nějaký ten vtip, oba hlavní hrdinové byli sympatičtí, nebylo to přisprostlé ani příliš dlouhé, takže dobré. ()

hlína

Docela sem se i místama bavil ale jen přesně do chvíle než sem u toho usnul, což byl určitě jiný konec než autoři zamýšleli... ()

BLADER

Čisto čistý priemer, ktorý neurazí a celkom aj pobaví, aj keď si osobne trochu myslím, že nápad so zámenou tiel bol predsa len trošku nevyužitý, ale ako celok film celkom funguje. Keď sa to vezme celkovo, som spokojný, nemám proti tomuto filmu väčšie výhrady. ()

josieaddms

Tyhle věci mě brali když jsem měla fakt velký depky a chtěla jsem se ztotožňovat s kráskami z romantických komedií, které po různých spletitých situacích konečně potkávají svou lásku. No, naštěstí mně tohle už přešlo. Sice tady to byl celkem zajímavý nápad, ale to co z toho vznikne, je tak na úrovni dvanáctiletých. ()

ZnalecH odpad!

Když jsem uviděl první scénu, tak jsem si myslel, že se jedná o 3* béčko. Poté jsem koukal dál... Přes veliké úsilí a jsem film vydržel až do konce, ale doufám, že už ho nikdy neuvidím. Maximálně tak jako pohádku na dobrou noc, usíná se u toho dobře. ()

Jonatána

Příjemný filmeček, viděla jsem to poprvé dneska odpoledne a bylo to fajn. Pravda, ještě není konec, ale Mark Ruffalo je báječně civilní a pěkný jako vždycky, Jennifer Garner mi nijak zvlášť nevadila, občas mi sice to její pitvoření přišlo přehnané, ale většinou byla milá a prostě na neděli prima. Doplňuji: Viděla jsem to už celé a přidávám jednu hvězdičku, protože je to prostě roztomilé a Andy Serkis, na kterého jsem předtím zapomněla, je dokonalý. ()

Smrtholka

Malá Jenna je vlastně outsider a za kamaráda má jen tichého Matta. Jenna zbožňuje módní časopis Poise a touží být dospělá, bohatá, nezávislá a pracovat v Poise. Jejích pět spolužaček, které jsou hvězdami školy, vedené Lucy Wyman,ji přehlíží. Jenna se chce však dostat do jejich přízně a pozve je proto na svoji narozeninovou oslavu. Pozve i Matta, který Jennu tajně miluje. Stane se, že nešťastná Jenna, které spolužačky utekly, se zamkne v komoře, kde na ní spadne kouzelný prášek-dárek od Matta. Příští den se probudí v novém těle, je redaktorkou Poise, je bohatá, má milence, je nezávislá a její nejlepší přítelkyní je bývalá nepřítelkyně ze školy-Lucy, avšak jak později zjišťuje, takto si svůj život nepředstavovala, a uvědomuje si, že ublížila mnoha lidem, zvláště Mattovi. Návrat do dětství je tím posledním, co může pro záchranu své lepší budoucnosti udělat. Prostě klasika. Potěší Andy Serkis alias Glum v roli šéfa Jenny. ()

KdG

Jedna z těch slabších komedií. Moc jsem se nezasmál a jediné co bylo pozitivní je obsazení Jennifer Garnerové. ;-) ()

_aandyy_

Minimálně velice úsměvný příběh, romantika jako blázen a přitom tak nelogické přenesení v čase. Hezká komedie, čtyřhvědičková, která stojí za znovuzhlédnutí. ()