Na planetě ve vzdálené galaxii drží mocichtivý skřet v zajetí krásnou princeznu. S jejím titulem a svým bohatstvím bude moci vládnout celému vesmíru. Zhatit plány tohoto maniaka a zachránit princeznu - to je úkol pro vesmírnou jednotku. Proti nim však stojí nejen zkušený intrikán, ale také gigantická krvežíznivá obluda - pavoučí muž. V příběhu plném napětí a zvratů musí posádka bojovat nejen s vychytralým padouchem, ale navíc musí zneškodnit časované zařízení, které má zničit celou kosmickou loď. (Butterfly E.G. s r.o.)

Han22

Objektivně na odpad, subjektivně na pět hvězd. Takové guilty pleasure se těžko vidí. Leprechaun se tentokrát objevuje ve vesmírným sci-fi a stává se z něj pomalu vedlejší postava mezi všemi těmi klišé, kterými tvůrci čtvrtý díl naplnili. Posuďte sami - vesmírná loď vedená mužem na obrazovce (ze kterého se vyklube něco jiného a pak ještě něco úplně jiného) s týmem ultradrsných mariňáků zachrání princenzu před zlým skřetem, kterého rozstřílí na kusy. Skřet se ale dostává na loď (mimořádně nechutným způsobem) a začíná zabíjet, jeden z posádky se mění na obří monstrum, nechybí odkazy na Star Wars, kulisy ze Star Treku, příšerné efekty, hrdinské hlášky a scény a vrcholem všeho je scéna kdy si princezna sundá podprdu, ukáže kozy a vyhrožuje všem smrtí (což se okecá nějakým kulturním zvykem). Nechybí skutečně žádné klišé sci-fi hororů, ale přesto nebo právě proto je to naprosto dokonalá zábava. ()

helraiser

po třech výbornejch dílech přichází velké zklamání. Skřet do vesmíru prostě nepatří. Celkově se to nepovedlo a nezachrání to ani těch pár skřetích zákeřností a hlášek. Nejhorší díl co jsem zatím viděl. ()

Psycho.R odpad!

Čtvrtý leprechaun už je tak špatný, že stojí za to ho vidět a to i v případě, že neznáte předchozí díly. Stejně jde opět o něco, co zcela ignoruje poznatky v prequelech. Star wars, Alien, Star trek (původní seriál), Gremlins a další. Pokud neznáte tyto filmy a chcete si je dohnat, pusťte si tento film. Nejde jen o parodii na zmíněné kousky, ale o parodii na svoji vlastní sérii. ()

honzic

Tak to je opravdu slabý díl, ve vesmíru je to nudné a nezáživné a člověku není těch lidí nikterak líto, aneb lepší je se na Startreku nepřiživovavt. Hodnocení: 35 % ()

VanBradley89

Tak tohle byla šílená blbost. Tak moc šílená až byla místama k smíchu. Je to tak o srandu se v tomhle díle nestaral jenom Leprechaun, ale i tvůrci. Tohle snad nemohli brát vážně, podle mě museli být celou dobu na drogách :) Nejvíc mě dostal závěr, který se změnil ve velkou svlíkačku :) Prozatím nejhorší díl série. Jedna hvězda za Warwicka ( ten si to užívá pořád a asi nikdy nezklame) a druhá za Guye Sinera z Haló, haló ( poprvé co jsem ho viděl v jiné roli , první Piráty nepočítám) PS: Jsem jediný komu přišel, ten voják co balil doktorku, jako Stallone light? ()

martins

Velká škoda tohoto pokračování, proč tvůrci musí vymyslet pokračování ve vesmíru?podobně jako i Pátku třináctého i zde se série přesunula ze země do vesmíru, přesněji na palubu vesmírné lodi. Ani zde však nepřekročili tvůrci stín, děj je nudný a ani Warwick Davis to nezachrání... ()

Nikolas__

Ačkoliv o poznání lepší a přijatelnější než předchozí dva díly, nápadité jedničce nesahá ani po kotníky. Pořád hrůza, tak dám ještě Origins a s touto sérií na delší dobu skončím. ()