O Negative

všetky plagáty
Krátkometrážny / Dráma / Horor / Romantický
Kanada, 2015, 15 min

Zamilovaná dvojica cestuje naprieč Kanadou. Nikdy sa nezdrží dlhšie na jednom mieste, pretože muž musí neustále uspokojovať neutíchajúcu potrebu svojej ženy po krvi. A tá sa nedá získať príjemným spôsobom. (Marceloo)

Marceloo

Zamilovaná dvojica cestuje medzi mestami v Kanade. Nikdy sa nezdržia dlhšie na jednom mieste, pretože muž musí ukojiť neutíchajúcu túžbu svojej ženy. Tá potrebuje k životu krv a tá sa nedá získať príjemným spôsobom. - Zvláštny horor, ktorý ma zaujal slušným vizuálnym spracovaním, krásnym malomestským prostredím a uveritelne vyzerajúcou krvou. Príbeh je tiež zaujímavý, pretože aj keď je táto téma na televíznych obrazovkách dosť populárna, u hororu sa velmi často nevidí. Dojem však kazí takmer absolútna absencia dialógov a nešikovný strih, ktorý skončí vždy v tom najlepšom. + herec z Lizzie Borden: The Fall River Chronicles ()

SOLOM.

Takovou ženskou bych teda rozhodně nechtěl! Sice je docela atraktivní, ale co s ní, když je lačná jen po krvi. Na kanadskou tvorbu však docela slušný krátkometrážní kousek, který nám nabídl jakžtakž zajímavou atmosféru i krvavé vyvrcholení v motelovém pokoji. Určitě je to poživatelná podívaná, která navíc netrvá ani moc dlouho. ()