Euforie

• USA Euphoria
USA, (2019–2025), 25 h 15 min (Minutáž: 50–65 min)

Tvorcovia:

Sam Levinson

Zendaya, Hunter Schafer, Austin Abrams, Sydney Sweeney, Jacob Elordi, Alexa Demie, Algee Smith, Barbie Ferreira, Lukas Gage, Maude Apatow, Angus Cloud (viac)

Euforie, dramatický seriál o dospívání, vypráví příběh skupiny středoškoláků, kteří se snaží vyznat v lásce a přátelství ve světě drog, sexu, traumat a sociálních sítí. V čele hereckého obsazení stojí herečka a zpěvačka Zendaya. (HBO Europe)

Recenzie používateľa William_ k tomuto seriálu (8)

Série 1 (2019) (S01)

13 důvodů proč se může jít zahrabat, normálně se stydím že jsem tu odpornost viděl. Tohle je (až na poslední ne moc podařený díl) naprostá paráda, a doporučuji všem. Bude Vám při sledováni těžko, budete mít úzkosti a zlý pocit? Není nic jednoduššího než to zjistit, přeji Vám příjemnou podívanou. ()

Série 2 (2022) (S02)

Pokud Vás bavila 1. série, 2. Vás bude bavit ještě více. Tečka. ()

Velký a malý tyran (2022) (S02E03)

Začátek epizodu ve stylu osmdesátek byl zatím to nejlepší, co 2. řada přinesla, a zbytek epizody taky těžce vynikající. ()

Drink před válkou (2022) (S02E04)

Na mě až moc přeumělkovaná epizoda, dost chaotický střih, ale jediný čím mě tato epizoda zaujala, byl proslov Nateova táty na konci epizody. ()

Bez hnutí jako kolibřík (2022) (S02E05)

Už od první sekundy (tedy po logu HBO) se tento díl mění v hustou horskou dráhu, kde vynikají herecké výkony jednotlivých postav, emoce stříkají jak rozmixovaný banán a bez spoilerů musím tuto epizodu hodnotit 5*, avšak to, co se tady děje, radostné vůbec není! ()

Když se kácí les... (2022) (S02E06)

Epizoda, kde hlavní prim hraje dialog Natea s jeho matkou...a taky samozřejmě "Stand by me" :D ()

Divadlo a jeho dvojník (2022) (S02E07)

Zastávám názor, že tahle epizoda měla být na začátku 3. série, aby nám oživila co se stalo minule a měla se zde dovršit sekce s Fezem, díl mi přišel zdlouhavý a stejně se vše důležité stane až v epizodě osmé. Neberte mě zle, díl jsem si užil, ale přeci jen je to poskládáno trochu podivně. ()

Celý život mé srdce toužilo po tom, co neumím pojmenovat (2022) (S02E08)

Část s Fezem mě v poslední epizodě bavila asi nejvíce, divadelní část dostala konečně grády, ale mezitím jsme se vraceli do minulosti s Rue, což už tak světlá stránka dílu nebyla. Čekal jsem na poslední scénu více srderyvný a za koule trhající moment, avšak nedočkal jsem se, ale i přes to nadstandartní epizoda a je více než jisté, že se minimálně dalších 2 řad tohoto skvostu dočkáme. ()

Třetí řada Euforie má problémy

Třetí řada Euforie má problémy

26.03.2024

Loni v listopadu se na představení příštích projektů ze stáje HBO její představitelé holedbali tím, že třetí série úspěšné Euforie je v odklepnuta, v přípravách a na obrazovky chtivých náctiletých… (viac)

Hollywood hodlá prioritizovat jistoty

Hollywood hodlá prioritizovat jistoty

28.09.2023

Kde se bude odehrávat třetí řada Bílého lotosu?

Kde se bude odehrávat třetí řada Bílého lotosu?

28.03.2023

Kabelovka HBO se nedávno rozloučila s první sérii seriálového hitu The Last of Us, už nyní ale diváky přivítala závěrečná sezóna oceňovaného dramatu Boj o moc, ještě v letošním roce nás pak čeká… (viac)