Geunyeoui sasaenghwal

• Južná Kórea 그녀의 사생활 (viac)

Umělecká kurátorka se pokusí utajit před novým šéfem galerie, že je zarytou fanynkou K-popu, a pořádně si tím zkomplikuje život. (Netflix)

kklepkaa

Kdo viděl seriál What's Wrong with Secretary Kim, tak se asi nevyhne srovnávání. Krom toho, že během seriálu zas častokrát padne oslovení pane řediteli :-), je podobná i ta něžná romantika mezi hlavními hrdiny. A samozřejmě to také evokuje Min-yeong Park. Vedlejší postavy mi tu moc k srdci nepřirostly, ale naštěstí neměly tolik prostoru. Každopádně musím říct, že sekretářka se mi přeci jen líbila o chlup víc. Jinak seriál jede standardně podle šablony, takže žádné překvapení nečekejte. Já dostala přesně to, co jsem očekávala. Akorát to fanouškovství mě moc neuchvátilo (asi jsem už na to stará) a také mě bohužel zklamal slabší soundtrack. ()

alisa.upir

Na K-drama standarty je Her Private Life nadprůměrně kontaktní, tolik doteků a polibků v jednom K seriálu jsem asi ještě neviděla. Celkově se tahle tvorba řadí do kategorie, kde jsem shlédnutí posledního oddalovala co mi moje netrpělivá povaha dovolila - nechtěla jsem, aby ten příběh skončil :) Moc fajn to bylo. ()

Lex.San

Her Private Life je jemnou romantikou, která diváka pohladí po duši, byť místy hrozí mírné diabetické kóma. Když už hrozilo nadměrné přeslazení hlavní dvojicí, tak nastoupily vedlejší postavy a trochu tu sladkost rozpustily (manažerka kavárny a její rodina, rodiče Deok Mi, Cindy). Nejen díky Park Min Young se nabízí srovnání s What`s Wrong With Secretary Kim a byť se atmosféra obou příběhů malinko liší, troufám si říct, že komu se líbilo tohle dorama, bude se mu líbit i Her Private Life. Velkým tahákem je mimo jiné i otázka „fangirlingu“ a byť mě toto téma míjí, dokázal jsem se s tímto problémem svým způsobem ztotožnit, protože ruku na srdce, jak se chová vaše okolí, když zmíníte doramu, mangu nebo cokoliv jiného z asijské tvorby?*** Trochu mě mrzí hudební stránka příběhu, protože písničky nebyly celkově špatné, ale nenašel jsem zde nic, co by mě chytlo za srdce. Též se zde opět neobejdeme bez výchovných aspektů a některé scény byly na můj vkus až příliš dlouhé.*** Shrnuto a podtrženo – pokud je příběh dávkovaný po malých dávkách, tak je jen a jen příjemným. A milý příběh si zaslouží milé hodnocení – 3* (7/10) ()

Andrea1717

Toto je skutočne vynikajúci kúsok, ktorý sa určite zaradil do mojej topky. Sledovalo sa to krásne, usmievala som sa bez prestania. Hlavná dvojica mala úžasnú chémiu, zápletka bola skutočne originálna, prostredie fanúšičiek speváka bolo zaujímavé. Záver to pekne vygradoval, hlavne čo sa týkalo odhaľovania tajomstiev. Skutočne krásne... ()

Zíza

Upřímně se přiznávám, že občas ten fangirling byl pro mě přes čáru, bylo mi za ně pěkně trapně. Naštěstí se to postupem času upozadilo a spíš se to soustředilo na vývoj vztahu mezi hlavními postavami. A to bylo fajn, měli spolu pěknou chemii, nijak zvlášť se nehádali, všechno si vysvětlovali, byli tam pro sebe a to bylo vlastně to hlavní, co mě u seriálu drželo. Vedlejší postavy mě nijak zvlášť nezaujaly, společná provázanost mi přišla až přes čáru a bohužel mi občas Park Min-yeong přišla toporná. I přes nádherný úsměv, kdy se jí rozzářil obličej a byla krásná, mi prostě občas přišlo, že jí to z nějakého důvodu nebaví nebo prostě neví, jak se má v té chvíli tvářit a režisér jí to neřekl. OST generické, výkony standardní, pohodová romantika na nudná odpoledne. Pěkný průměr. ()