Richard a Priscilla Parkerovi jsou šťastný manželský pár, mají dceru, dům a vydělávají tak, že si mohou dopřát vše, co potřebují ke spokojenému životu. Ovšem z jejich vztahu se lety jaksi vytratila romantika. Když jim jejich noví sousedé, Kay a Eddy Otisovi navrhnou, že si na jednu noc vymění navzájem partnery, všichni s tím souhlasí. Avšak Kay je po noci lásky s Richardem nalezena ve své posteli mrtvá... (oficiálny text distribútora)

zigy

Nejďábelštější pojistný podvod v dějinách. Výměna manželek může někdy skončit opravdu špatně.....Pakula je mistr pomalého psycho - thrilleru. Někdy to však sklouzávalo k béčkovosti, lehce... ()

PTuranyi

Výborný thriller s perfektným príbehom, dobre budovanou atmosférou a výbornými hereckými výkonmi. Trocha pritiahnutá za vlasy je ľahkosť s akou opúšťa Priscilla svojho manžela a lepí sa na Eddieho. Hoci film nás na to pripravuje. Rovnako Kay je speváčka aby bola ľahšie nájdená a predvádza sa síce dosť ďaleko so zmeneným vzhľadom ale jednoducho nesnaží sa úplne zmiznúť. ()

marti

Dlhý úvod a druhá časť príliš nepravdepodobná a klišoidná. A navyše pri motíve výmeny manželiek na jednu noc si vždy spomeniem na poviedku Roalda Dahla a hlavne na jej záver, v ktorom bola jedna z manželiek až príliš spokojná s novým partnerom. A kto z nás by také niečo riskoval, že páni :-) ()

gizi

Opravdu velmi dobře provedené, jak herecky, tak režií. Má to sice trochu díry ve scénáři, ale pokud divák nebude až moc přemýšlet, moc to nevadí. Napětí fakt pořádné, to jsem ani nečekal. 75%. ()

DrifterSoul

Napínavý děj, kvalitní herci, příjemná hudba a krásné (krajinné) exteriéry.   Zkrátka film z dob, kdy ještě tvůrci filmů preferovali obsah před vizuálně-technickou dokonalostí. Jednu "*" (a téměř skoro 2) strhávám za poněkud béčkově předvídatelný noční závěr ve vile na pobřeží. ()

MrJoda

No, podle mého jsou to velmi dobré tři hvězdy, po pravdě nechápu takové množství negativních reakcí. Nehraje si to na žádné velkodílo a jako oddechovka to diváka chytne a pozornost si to udrží až do konce. A na oddechovku to obsahuje originální zápletku a jeden geniálně vymyšlený plán, co víc od "modrého" thrilleru očekávat? ()

ravo2

Film je docela nuda, než asi v půlce přijde zásadní zvrat. Nakonec to dopadne dle očekávání. Pro českého diváka je tento americký film nejužitečnější v tom, že mu ukazuje, jak vypadají pořádné rodinné domy pro střední třídu. ()