Podivuhodné a často i neuvěřitelné příhody jednoho z proslulých čarodějů. (Atypfilm)

queckelberghe

Bože, to boli časy! Čáryfuka som sa bála aj ho zbožňovala zároveň. Pamätám si už len útržky, ale ten zvláštny pocit, ktorý som z toho seriálu mala ako decko, zhruba pred 20-timi rokmi, si viem vybaviť ešte teraz. Sila. ()

walkingdead

Spolu s Robinem Hoodem patřil Čáryfuk k nejoblíbenějším seriálům mého dětství. Při opakovaném shlédnutí na DVD už to sice taková pecka nebyla, ale červené hodnocení si určitě zaslouží. ()

mnx

Tak to zírám, jak je to starý. Dávali to kde, ve Veze nebo v Magionu? Každopádně neestetický houmlesák Čáryfuk je dodnes ikonou :-) ()

Zeddi

Čáryfuk a jeho Tačvůd (žába v kapse) naprosto nejúžasnější seriál mého mládí. Nebojím se použít slovo kultovní. Sice si už moc nepamatuji o co vlastně šlo, ale vybavuji si hrozně hubeného mírně extentrického čaroděje a s tím se mi spojuje jak jsem si nenchával ujít ani jeden díl. ()

brodži

Když jsem byl malý a dávali to v magionu tak jsem to hltal. Ještě tedy s bratři z tykve ale tohle byl dětský kult. Jeden z nejlepších seriálů mého dětství. O rádoby čaroději bludícím v moderním světě . ()

Slimaca

Možná jestli tento seriál ještě někdy uvidím, tak ho ohodnotím jinak, ale vzhledem k tak propastnému časovému odstupu a krásným vzpomínkám nemůžu jinak...100% ()

uprchlice

Docela sranda prožívat různý příběhy a dobrodružství s trochu starším čarodějem. Jelikož jsem tenhle seriál dlouho neviděla, moc si z něho nepamatuju. ()

corax8

Na čaroděje se pamatuju pouze z dětství a to že mi on i jeho Tačůd uvízli v hlavě si zaslouží ocenění. Čaroděje mi bylo vždycky líto, jak chudák hledá cestu domů. ()

JARDAHONDA

Čáryfuk a Touchwood - byla nerozlučná dvojka :) Zažitá vzpomínka.. Seriál jsem sledoval, jako malý kluk. Čáryfuk byl šílený koumák a čaroděj, který měl svoji originalitu.. Fenomén 70. let = 85% ()

aragonit

Tento Britský seriál si mne získal, hlavní postavou, jež je komicky působící čaroděj, který se ocitnul v jiném století, než povodně žil, seriál, ač určen hlavně pro děti, může zaujmout i leckterého dospělého, přesto všechno, že hlavní hrdina působí komicky, zmateně, ustrašeně, osobně ve snímku spatřuji archytepalní prvky a symboly, jež jsou založeny na skutečnosti a podprahově nás vrací, do našich minulých životů, kde, magie, byla více součástí naší společnosti. ()