Vztah Alexe s Anyou prochází krizí, naopak Buffy a Riley jsou na sobě závislí ještě více. Během párty, která se koná u bratrstva vojáků, se začnou dít divné věci. Účastníci večírku jsou odvázanější a povolnější, pravděpodobně to má co dělat s dětmi, které v domě před lety žily, a jejich vychovatelkou. (ArsenalEagle)

Mr.Apache

Další jasný outtake, čili kandidát na vyhození. Ano, čtvrtá řada jich má poměrně dost. Naštěstí vyloženě skvostných epizod má ještě víc. Tohle by ovšem byl téměř propadák, kdyby neobsahoval jednu fenomenální scénu. Tedy minimálně pro ty, kdo mají rádi Gilese. (Kytara a zpěv: Ripper! Oh yeah.) Jasně, je to ta scéna, kdy Scoobies přistihnou pana ex-Pozorovatele v klubu takříkajíc "při činu". Zvláště zírající Willow je nezapomenutelná. Jinak bohužel, dosti slabé. ()

Milano33

Ďalší strašidelný dom plný nadprirodzených javov. Najsilnejším aspektom bola jednoznačne Anyanka. Jej obavy z toho, že vzťah so Xanderom nikam nesmeruje, boli vážne k popukaniu. To, ako sa Spike snažil vystrašiť Anyu, nemalo chybu. A docela sa aj spriatelili po tom, čo našli spoločnú reč. Oni boli skutočne báječná dvojka. Aj Willow a Tara celkom ušli. Vzťah medzi Buffy a Rileym je síce vášnivý a dosť šťavnatý, ale z môjho pohľadu aj pomerne nezáživný a nezaujímavý. Nie je sa už kam uberať a ich chémia ma moc neberie. Riley je pre mňa naozaj slabým článkom celej série. Ničím výrazne neoslovil. Podľa mňa sa k Buffy moc nehodí. Ale na druhú stranu Giles, ten nám predviedol svoj skrytý talent, vskutku parádne. To, ako sa tvárili, keď ho počuli hrať, bolo ozaj nezabudnuteľné. ()