Buffy se stala členem základny. Když se ale příliš vyptává, stane se pro profesorku Walshovou nepohodlnou. Profesorka ji vyšle na zdánlivě jednoduchou misi, ze které se však stane promyšlená past. (ArsenalEagle)

Mr.Apache

Jedinec v týmu je další brilantní díl. Zjišťujeme v něm, jak Buffy svým svobodným duchem absolutně nezapadá mezi vojenské roboty, zvyklé plnit rozkazy a na nic se neptat. Někomu tady spadne maska a věci se správně vyhrotí. Závěrečná řeč k nepříteli pak nemá chybu: "Jestli si myslíte, že je tak snadné mě zabít, pak opravdu nechápete, co je Přemožitelka. Věřte mi, když vám řeknu, že to zjistíte." ()

Milano33

Buffy moc nezapadá do vojenských ideálov. Disciplína jej nič nehovorí a omnoho radšej si robí veci po svojom. Preto sa ju pokúsili nalákať do pasci, z ktorej sa našťastie hravo dostala. Naozaj ju dosť podcenili. Riley tiež stratil dôveru vo vec. Vzťah Buffy a Rileyho sa vyvinul na novú úroveň, ale aj tak som vždy zastával názoru, že ich vzťah bol proste taký nijaký, praktický žiadna chémia a k Buffy sa skrátka Riley nehodil. Za to scény medzi Willow a Tarou veľmi príjemne potešili. Vzniká nám tu krásne priateľstvo a musím uznať, že obidve sa k sebe naprosto hodia, sú tiché, plaché, to najmä Tara, a tiež prejavujú záujem o mágiu. Spike sa nám opäť ocitol na úteku a celkom doplatil na to, čo na úvod povedal Gilesovi. Predsa sa ukázalo, že potrebuje od nich pomoc a tentokrát nebola zadarmo. ()