Willow trápí rozchod s Ozem a v zoufalství si zakouzlí – vše co řekne se změní ve skutečnost. Ve svém nechtěném rozmaru tak způsobí slepotu, magnetismus na démony nebo nečekanou lásku. (ArsenalEagle)

Milano33

Je milé, ako sa Spike necháva rozmaznávať od Buffy. Buffy ho krásne kŕmi a on sa len cíti pohodlne, pretože sa oňho niekto tak pečlivo stará. Sem tam prehodí nejaký ten žartík alebo citovo vydiera, provokuje a manipuluje. Ale ináč ide všetko hladko. Až do chvíle, kým sa Willow neuchýli k mágii. A páči sa mi, ako je Spikey všímavý, bol to práve on, ktorý si všimol, že Willow sa nachádza na úplnom dne. Prechádza si mnohým, stále ešte trúchli a smúti a to všetko ju viedlo ku riadne bláznivemu kúzlu. To bolo teda šialenstvo a nehovorím iba o tích démonov ktorích Xander priťahoval. Spike požiadal Buffy o ruku, to bol naprosto boží moment. Celé ich zasnúby boli úplne k popukaniu, všetko sa to udialo tak rýchlo. Ich vzťah nemal chybu, veľmi som sa nasmial. A nakoniec dostal Spikey aj sušienku. “This is the crack team that foils my every plan? I am deeply shamed.” ()